کد خبر: 26595 A

پیام مبارک در ارتحال فقیه مجاهد حضرت آیت الله سید کرامت الله ملک حسینی موجب تسلی خاطر بازماندگان و مردم غیور و عشایر قدرشناس و بالخصوص علماء اعلام این منطقه شد.

ایلنا - یاسوج: بیت مکرم و محترم حضرت آیت الله ملک حسینی (رحمت الله علیه) نماینده فقید مردم کهگیلویه و بویراحمد در مجلس خبرگان رهبری و نماینده ولی فقیه در این استان با انتشار پیامی از رهبر معظم انقلاب به مناسبت همدردی با خیل علاقمندان آن عزیز دست رفته و بیت معظم له تشکر کرده اند.

متن کامل این پیام که در اختیار "ایلنا در یاسوج  مرکز کهگیلویه و بویراحمد " قرار گرفته به این شرح است:

بسمه تعالی

محضر مبارک رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله العظمی خامنه ای دامت برکاته

بعد الحمد و الصلوه و با تقدیم بهترین سلام ها و تحیات و آرزوی دوام عزّ و توفیقات

پیام مبارک در ارتحال فقیه مجاهد حضرت آیت الله سید کرامت الله ملک حسینی موجب تسلی خاطر بازماندگان و مردم غیور و عشایر قدرشناس و بالخصوص علماء اعلام این منطقه شد.

تکریم مجاهدت ها و خدمت ها و تربیت ها و صدق و صفای آن فقید (رضوان الله علیه)تکریم فضائل و عاملی برای تشویق و ترغیب عالمان دین و تمامی مردم برای کسب این فضیلت هاست. حضرت مستطاب عالی که به این فضائل به احسن وجه آراسته اید، تکیه گاهی برای امت اسلام و اقتداء ‌به این مکارم هستید.

تشییع باشکوه و شایسته تقدیر مردم این دو استان، حاکی از درک وسیع و فهم عمیق مردم این سامان در تعظیم مکارم اخلاقی و فضیلت هایی است که در پیام گرانقدر حضرتعالی برآن تاکید شده است. از الطاف پرمهرتان در صدور پیام و اعزام هئیت برای شرکت در مجلس ترحیم در قم سپاسگزاریم.

از خداوند متعال جلّ و عّز، بقاء‌عمر و دوام عزت در ظل توجهات خاصه ولی الله الاعظم ارواحنا لتراب مقدمه الفداء ‌برای حضرتعالی خواستاریم و انتظار دعای خیرتان را داریم.

بیت معظم له

پایان پیام

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر