کد خبر: 2725 A

همانگونه که اکثریت مردم استان می دانند با تصمیم هیات دولت محل کار من عوض شده است و قرار است در سنگر دیگری به خدمت ادامه دهم.

ایلنا - یاسوج: استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به مصوبه هیات دولت برای جابجایی او با استاندار اردبیل با بغضی گرفته از مردم این استان حلالیت طلبید.

به گزارش "ایلنا از یاسوج"، " مهندس اکبر نیکزاد ثمری " که در برنامه سند چشم انداز شبکه دنا با مردم استان سخن می گفت با بیان این مطلب افزود: همانگونه که اکثریت مردم استان می دانند با تصمیم هیات دولت محل کار من عوض شده است و قرار است در سنگر دیگری به خدمت ادامه دهم.

وی با تشکر از همه مردم و مسئولان استان بخاطر همراهی و همکاری با برنامه هایش گفت: از حضرت آیت الله ملک حسینی، ائمه جمعه بخصوص امام جمعه محترم یاسوج، مدیران استانی، نمایندگان سابق و فعلی استان در مجلس شورای اسلامی،اعضای شورای تامین، نیروی انتظامی و سپاه و بسیج که آنها را در این مدت زحمت دادم تشکر می کنم.

نیکزاد با تاکید براینکه قطعا کم و کاستی های در مسیر عملکرد من بوده است گفت: از مردم استان بجز بزرگ منشی و بزرگواری چیزی ندیدم و میخواهم که مرا حلال کنند چرا که این برنامه احتمالا آخرین گفتگو من با مردم استان خواهد بود.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: مردم استان بدانند دکتر صابری که به عنوان استاندار جدید به استان خواهد آمد از مدیران قوی دولت است و انشاء الله کارها را با سرعت بیشتری پیش خواهد برد.

پایان پیام

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر