کد خبر: 29975 A

امام جمعه گچساران در کهگیلویه و بویراحمد:

تذکرات بعدی من به دولت وریاست محترم جمهور خواهد بود.

ایلنا - یاسوج:  امام جمعه گچساران در کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه شورای سیاست گذاری ائمه جمعه باتاکید فراوان مرا فرستاند به گچسارا ن تا تحول ایجاد شود گفت: اگر قرار باشد من تذکری ندهم و چیزی نگویم وتحولی ایجاد نشود حجازی امام جمعه گچساران نخواهد بود،و قرار هم نیست که امام جمعه فقط نمازی بخواند وامید تحول داشته باشد

به گزارش ایلنا از گچساران، " حجت الاسلام حجازی "  در خطبه های این هفته نماز جمعه این شهرستان افزود:درخصوص مطالب مطرح شده در خطبه نماز جمعه هفته قبل گفت که برای بعضی مطالبی که گفته شد،روشن نشده وبعضی به نوعی مکدر شدند وبعضی بیان داشتند که مطالب گفته شده باعث خوراک دشمن میشود.

وی با تشکر ازکسانی که از او اعلام حمایت کرده اند و آمدند افزود:درپاسخ به کسانی که بیان داشتند مطالب گفته شده خوراک دشمن است اعلام می کنم که دشمن غلط می کند که بخواهد نماز جمعه خوراکش شود نماز حمعه جایگاهی است که دشمن را به چالش می کشاند.

امام جمعه گچساران تصریح کرد:درشهر گچساران که دردوران انقلاب شهید دادند که نماد آن مسجد شهیدان این شهر است وهمین مردم دردوران دفاع مقدس افتخار آفریدند نباید تعبیر نمود که دشمن می تواند جایگاهی داشته باشدیا تعبیر به تفرقه نمود.

حجازی با بیان اینکه گچساران را زرسازان باید نامید و مطالبی گفته شد تا مسولین فورا بشتابند وبه صورت ویژه به گچساران رسیدگی کنند خاطرنشان کرد: دراولین خطبه گفتم که در نماز جمعه بی حرمتی به هیچ مسولی نخواهم کرد،اما آماده باشند که به موقع تذ کر می دهم و باید در جهت رفع مشکلات شهرستان تلاش کوشش نمایند.

حجازی تاکید کرد: تذکرات بعدی من به دولت وریاست محترم جمهور خواهد بود.

امام جمعه گچساران درخطبه دوم نماز جمعه این هفته درخصوص روز 9 دیماه اظهار داشت:آن روز روز پیروزی بزرگی علیه استکبار نامید واز مردم خواست تا در این روز عظمت دیگری را خلق کنند.

پایان پیام

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر