کد خبر: 41632 A

حزب الله وابسته به هیچگونه گرایشی به چپ و راست ندارد.

ایلنا - یاسوج: دبیرکل حزب الله ایران از کاندیداتوری خود برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری سال آینده کشورمان خبر داد و گفت: با تمام تلاش و همت در انتخابات ریاست جمهوری شرکت خواهم کرد و به هیچ عنوان نیز کنار نخواهم رفت.

" حجه الاسلام محمد باقر خرازی" در گفتگو با "ایلنا " در سفر انتخاباتی خود به استان کهگیلویه و بویراحمد، در خصوص حضورش در انتخابات یازدهم ریاست جمهوری به نمایندگی از حزب الله ایران سخن به میان آورد و گفت: در انتخابات آینده حضور پیدا خواهم کرد و شعارهای بنده نیز تبعیت از ولایت و رهبری است.

دبیرکل حزب الله ایران با تاکید بر اینکه گرایش چپ و راست ندارد ادامه داد: حزب الله وابسته به هیچگونه گرایشی به چپ و راست ندارد.

خرازی با بیان اینکه همیشه کاندیداهای مختلف یا اصولگرا هستند و یا اصلاح طلب ابراز داشت: حزب الله ایران وابسته به هیچ کدام از این ها نبوده و خود حزبی مستقل به نام حزب الله است.

این فعال سیاسی گفت: اگر رئیس جمهور شوم از نیروهای توانمند همه گرایش ها در کابینه ام استفاده می کنم.

کاندیدای یازدهمین انتخابات ریاست جمهوری ادامه داد: اگر رئیس جمهور شوم مثل روسای جمهور قبل و حاضر از نیروهای وابسته و ضعیف استفاده نخواهم کرد.

خرازی گفت: مطمئن باشید دولت حزب الله از نیروهایی تشکیل خواهد شد که توان بالا داشته باشد و کاری هم ندارم که وابسته به چه حزب و گروهی باشند.

وی تصریح کرد: هرچند که از بزرگترین منتقدان دولت حاضر هستم اما از کابینه حاضر نیز تعدادی را شایسته می دانم و از آنها نیز استفاده خواهم کرد.

دبیرکل حزب الله ایران در خصوص ائتلاف های پیش رو از جمله 2+1 گفت: به هیچ وجه نه ائتلاف خواهم کرد و نه کنار می کشم.

وی این استان را دارای منابع بالقوه عنوان کرد و اظهارداشت: این استان دارای قابلیت های زیادی است و بنده شخصا این استان را از طریق یک بالگرد که خودم نیز به همراه چند نفر دیگر خلبان آن بودم در این سفر زیر نظر داشتم و قابلیت های آن را مشاهده کردم.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر