کد خبر: 42619 A

سخنرانی " دکتر رضایی " در همایش " تحریم ها و اقتصاد مقاومتی " ساعت 15 روز چهارشنبه هیجدهم بهمن ماه 91 در بین مردم این استان خواهد بود.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام جمهوری اسلامی ایران و یکی از کاندیداهای احتمالی یازدهمین انتخابات ریاست جمهوری در آینده ای نزدیک به یاسوج مرکز کهگیلویه و بویراحمد سفر می کند.

مشاور ارشد " دکتر محسن رضایی " با تائید این خبر گفت: " دکتر رضایی " روز چهارشنبه هیجدهم بهمن ماه جاری سفر یک یا دو روزه ای به یاسوج مرکز کهگیلویه و بویراحمد خواهد داشت.

" شریف اسدی " در گفت و شنود  با ایلنا از یاسوج افزود: دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در این سفر دیدارهایی با مردم، نخبگان و خانوده های معظم شاهد در یاسوج خواهد داشت.

وی هدف از سفر " رضایی " یکی از کاندیداهای احتمالی انتخابات یازدهم ریاست جمهوری به یاسوج مرکز کهگیلویه و بویراحمد را دیدار با مردم، آشنایی با مشکلات آنان و سخنرانی در همایش بزرگ " تحریم ها و اقتصاد مقاومتی " عنوان کرد.

مشاور ارشد دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: سخنرانی " دکتر رضایی " در همایش " تحریم ها و اقتصاد مقاومتی " ساعت 15 روز چهارشنبه هیجدهم بهمن ماه 91 در بین مردم این استان خواهد بود.

اسدی، زمان ورود دکتر رضایی به یاسوج مرکز کهگیلویه و بویراحمد را ساعت 9 صبح از طریق فرودگاه این شهر ذکر و یادآورشد: ایشان علاوه بر دیدارهای مردمی، نخبگان، خانواده های معظم شاهد، زیارت گلزار شهداء و سخنرانی در همایش " تحریم ها و اقتصاد مقاومتی "، در جوار نماینده فقید مردم کهگیلویه و بویراحمد در مجلس خبرگان رهبری " حضرت آیت اله ملک حسینی " نیز حضور پیدا می کنند.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر