کد خبر: 6712 A

عضو جبهه پایداری:

نامزدهای طیف اصلاحات برای انتخابات یازدهم ریاست جمهوری می‌بایست در چارچوب نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران حرکت نموده و نباید به هرنحوی در جریان ۸۸ فعالیتی داشته باشند.

ایلنا - یاسوج: نماینده شهرستان‌های کهگیلویه، بهمئی و چرام در مجالس هشتم و نهم شورای اسلامی گفت: اصلاح طلبانی که در جریان  ۸۸ و حوادث بعد از انتخابات ریاست جمهوری دهم نبوده و یا فعالیتی نداشته باشند می‌توانند برای انتخابات ریاست جمهوری یازدهم نامزد شوند.

«حجت الاسلام  علی محمد بزرگواری» در گفت‌و‌گو با ایلنا در یاسوج افزود: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نیز دوست دارد نامزدهای جریان اصلاحات وارد انتخابات آتی ریاست جمهوری شده و بدون شک کسانی که از این طیف در جریان  ۸۸ فعال نبوده‌اند می‌توانند نامزد انتخابات شوند.

وی با تشریح فعالیت جریان اصلاحات برای حضور در یازدهمین انتخابات ریاست جمهوری، اظهارداشت: حضور این جریان در انتخابات آینده ریاست جمهوری سبب گرم شدن تنور این انتخابات می‌شود.

عضو جبهه پایداری در کهگیلویه و بویراحمد گفت: نامزدهای طیف اصلاحات برای انتخابات یازدهم ریاست جمهوری می‌بایست در چارچوب نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران حرکت نموده و نباید به هرنحوی در جریان  ۸۸ فعالیتی داشته باشند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر