کد خبر: 75254 A

یک کارشناس امنیتی سپاه پاسداران:

در مدتی که مذاکرات آغاز شد تمامی تکنولوژی را به منطقه " پارچین " آورده ایم و اگر تا 50 سال در آن محل درگیری و جنگ باشد انگار کلاغی برسر آن پرواز کرده است.

ایلنا: نماینده بویراحمد و دنا در ادوار هفتم و هشتم شورای اسلامی، خرداد ماه را ماه حماسه ها خواند و از مردم خواست این بار نیز با حضوری باشکوه، حماسه سیاسی موردنظر رهبری انقلاب را رقم بزنند.

به گزارش ایلنا از یاسوج،  ستار هدایتخواه در یادوآره شهدای مفقودالاثر کهگیلویه و بویراحمد در گلزار شهدای یاسوج گفت: خرداد، ماه حماسه هاست و ما امروز نیاز به حماسه داریم.

وی با بیان اینکه ملت ایران اسلامی با تاسی از شهدای سه خرداد و 15 خرداد، حماسه 24 خردادماه امسال را رقم می زنند، اظهارداشت: همه وظیفه داریم راه بلند شهیدان را ادامه دهیم.

مخبر سابق کمیسیون فرهنگی مجلس هشتم شورای اسلامی در ادامه افزود: متاسفانه امروز به اشتباه نام " مفقودالاثر " را بر شهدای خود می گذاریم درحالی‌که آنها به ما حیات مادی و معنوی دادند پس مفقودالاثر نیستند.

هدایتخواه از اینکه نتوانسته ایم خوب راه شهدا را تبیین کنیم، اظهار تاسف کرد و یادآورشد: متاسفانه ما آنطور که باید و شاید زاه شهدای مان را درک نکرده ایم و به آن نرسیده ایم.

در ادامه این آئین فرمانده اسبق تیپ مستقل 48 فتح کهگیلویه و بویراحمد، بوسه زدن بردست پدران و مادران شهیدان این استان را عبادت برای خود دانست و بیان داشت: امیدوارم پرودگار متعال در روز قیامت دعای آنان را برای من سبب شفاعت قرار دهد.

سردار نوعی اقدم گفت: اگر امروز در کشور امنیت برقرار است، مردم در صحنه حضور دارند و نظام اسلامی در حال برداشتن گام های ارزشمندی می باشد به برکت خون شهداست.

وی با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران در علوم 14 گانه دنیا رتبه های سه و 14 را بخود اختصاص داده، اظهارداشت: اینها حاصل نشد جز به برکت خون شهدا.

این کارشناس امنیتی در ادامه سوگند یاد کرد: اگر دشمنان نظام، بویژه امریکا و اسرائیل جرات حمله به ایران را داشتند تا کنون همانند افعانستان و عراق به ایران نیز حمله کرده بودند.

نوعی اقدم افزود: به فضل الهی، ایران اسلامی هم اکنون قادر است در 180 نقطه دنیا برعلیه آمریکا و اسرائیل بجنگد و آنان نیز توانایی ها و قدرت ما را خوب درک کرده اند.

این فرمانده نظامی سپاه پاسداران با تشریح موقعیت نظامی ایران اسلامی در منطقه، خاطرنشان کرد: اسرائیل با چهارموشک حزب اله لبنان شکست خورد و سازندگان آن موشک ها متخصصین جوان ایرانی بودند.

وی با بیان اینکه دنیا نتوانست به غزه پفک نمکی  ارسال کند اما ایران به همان غزه " موشک " فرستاد، تصریح کرد: یکی از این موشک ها جلوی منزل فرمانده ارتش اسرائیل به زمین خورد که آن فرمانده بی عرضه جرات نداشت یک هفته از خانه اش بیرون بیاید.

نوعی اقدم به تشریح فعالیت های ایران در عراق هم پرداخت و اظهارداشت: کفشی که بوش رئیس جمهور آمریکا پرت شد بندبندش ایرانی بود و ما آمریکا را با کفش از عراق بیرون کردیم.

وی ادامه داد: مذاکرات با خانم اشتون هیچ نتیجه ای بهمراه نخواهد داشت و به هیچ عنوان برسرموضوع هسته ای ما به توافق نخواهیم رسید.

کارشناس امنیتی سپاه پاسداران ایران از غنی سازی سه و 20 درصد اورانیوم بهمراه تکمیل تکنولوژی و چرخه سوخت کشور در منطقه امنیتی " پارچین " خبرداد و اظهارداشت: در مدتی که مذاکرات آغاز شد تمامی تکنولوژی را به منطقه " پارچین " آورده ایم و اگر تا 50 سال در آن محل درگیری و جنگ باشد انگار کلاغی برسر آن پرواز کرده است.

وی گفت: هم اکنون تمامی تکنولوژی‌ها هسته ای را در منطقه امنیتی " پارچین " جمع کرده ایم و به هیچ کشوری هم اجازه نخواهیم داد از آن منطقه بازدید داشته باشد.

نوعی اقدم معتقدست اگر آمریکا بخواهد از منطقه " پارچین " بازدید کند انگار از محل خواب مادران و خواهران مردم ایران بازدید کرده است.

وی، ایران را سومین کشور هسته ای منطقه دانست و تاکید کرد که در این کشور در فناوری هسته ای از دو کشور هندوستان و پاکستان جلوتر است.

فرمانده اسبق تیپ مستقل 48 فتح کهگیلویه و بویراحمد افزود: هیچ سازشی در موضوع مذاکرات هسته ای مدنظر دشمنان نظام و سایرین وجود نخواهد داشت و ایران به سبب تمامی پایمردی ها و خون شهدای خود ایستاده می ماند.

وی گرانی و تورم را از بزرگترین شیوه های اقتصادی برای تخریب فشار آوردن بر مردم برای تسلیم ذکر و اظهارداشت: هرکسی که اکنون آمده و می گوید من آمده ام تحریم را بردارم غلط کرده است.

کارشناس امنیتی سپاه پاسداران گفت: هرکسی که می گوید من تحریم ها را برمی دارم بطور حتم باید به خواسته های آمریکا و همراهان وی در موضوع هسته ای پاسخ مثبت دهد اگرچه هیچ احدی جرات چنین کاری را ندارد.

نوعی اقدم در ادامه به بحث انتخابات ریاست جمهوری هم پرداخت و بیان داشت: رهبری، مصادیق ریاست جمهوری آینده را مشخص نموده پس مردم می بایست با دقت آن را انتخاب کنند.

وی افزود: رئیس جمهور آینده باید خود را نوکر مردم و سرباز ولایت فقیه بداند.

در این آئین برخی از مداحان به مرثیه سرایی در رثای شهدای گمنام پرداختند.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر