کد خبر: 86896 A

نماینده کهگیلویه و چرام در مجلس:

خدمات انجام شده از سوی این دولت‌ها در تمامی بخش‌ها قابل مشاهده است.

ایلنا: نماینده کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجالس هشتم و نهم شورای اسلامی از عملکرد دولت‌های نهم و دهم دکتر احمدی‌نژاد در حوزه انتخابیه خود تقدیر ویژه کرد.

«حجت الاسلام و المسلمین سیدعلی محمد بزرگواری» در گفت و شنود اختصاصی با ایلنا در یاسوج گفت: خدمات دولت‌های دکتر احمدی‌نژاد در مناطق محروم از جمله حوزه انتخابیه ما جای تقدیر و تشکر ویژه دارد.

وی با بیان اینکه خدمات ارائه شده از سوی دولت‌های نهم و دهم در حوزه انتخابیه کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده نسبت به دولت‌های گذشته قابل مقایسه نیست، اظهار داشت: خدمات انجام شده از سوی این دولت‌ها در تمامی بخش‌ها قابل مشاهده است.

عضو کمیسیون کشاورزی و منابع طبیعی مجالس هشتم و نهم شورای اسلامی افزود: در حوزه‌های کشاورزی، راه، مخابرات، برق، آب، ورزش و دانشگاه‌ها خدمات ارائه شده در دولت‌های دکتر احمدی‌نژاد نسبت به دولت‌های ماقبل آن قابل مقایسه نیست.

بزرگواری با اظهار امیدواری از اینکه دولت یازدهم بتواند پروژه‌های نیمه تمام دولت دهم را در حوزه انتخابیه‌اش به اتمام برساند، خاطرنشان کرد: با اتمام این پروژه‌ها شاهد اشتغالزایی و توسعه یافتگی بیشتری خواهیم بود.

حجت الاسلام و المسلمین سیدعلی محمد بزرگواری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر