کد خبر: 99148 A

استاندار کهگیلویه و بویراحمد:

بیشترین پروژه‌های افتتاحی کهگیلویه و بویراحمد در هفته دولت امسال مربوط به شهرستان کهگیلویه و کمترین این پروژه‌ها مربوط به شهرستان لنده است.

ایلنا: استاندار کهگیلویه و بویراحمد، تعداد پروژه‌های افتتاحی و کلنگ زنی هفته دولت امسال را ۷۷ پروژه عنوان و گفت: از این تعداد پروژه ۷۳ پروژه افتتاح و چهار پروژه کلنگ زنی می‌شود.

«سیدحسین صابری» به ایلنا در یاسوج گفت: اعتبار هزینه شده برای تمامی پروژه‌های افتتاحی در سال‌جاری حدود ۴۳ میلیارد تومان بوده است.

وی افزود: بیشترین پروژه‌های افتتاحی کهگیلویه و بویراحمد در هفته دولت امسال مربوط به شهرستان کهگیلویه و کمترین این پروژه‌ها مربوط به شهرستان لنده است.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد، تعداد پروژه‌های افتتاحی در شهرستان‌های کهگیلویه، بویراحمد، گچساران، بهمئی، دنا، باشت، چرام و لنده را به ترتیب ۲۷، ۱۳، ۱۲، ۱۰، شش، شش، یک و صفر پروژه برشمرد.

صابری گفت: چهار پروژه کلنگ‌زنی هفته دولت امسال در کهگیلویه و بویراحمد نیز مربوط به شهرستان‌های بویراحمد با ۲ پروژه، کهگیلویه با یک پروژه و دنا با یک پروژه است.

وی افزود: ۹۹۵ فرصت شغلی بدنبال افتتاح ۷۷ پروژه هفته دولت در کهگیلویه و بویراحمد فراهم می‌شود که امیدواریم این تعداد فرصت شغلی در هفته دولت سال آینده بیشتر شود.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: واگذاری حدود ۸۰۰ واحد مسکن مهر در یاسوج، آبرسانی به ۲ روستای بویراحمد، بازگشایی مجتمع ادارات در دنا، آبگیری سد شرآب گروه در چرام، ساماندهی گلزار شهدای کهگیلویه، برقرسانی به یک روستا در بهمئی، تکمیل ایستگاه پمپاژ ثانویه خان احمد در باشت و چهارخطه کردن محور ارتباطی گچساران – باشت از مهم‌ترین پروژه‌های افتتاحی در این استان است.

صابری افزود: کلنگ زنی بازسازی امامزاده بی‌بی شهادت (س) در کهگیلویه، ساماندهی گلزارهای شهدای سیوکی و باغچه جلیل در بویراحمد و ساختمان شماره سه آتش نشانی در شهر سی سخت مرکز شهرستان دنا نیز پروژه‌های کلنگ زنی هفته دولت امسال در کهگیلویه و بویراحمد است.

وی اظهارکرد: دولت یازدهم اعلام نمود که پروژه‌های کلنگ زنی در هفته دولت امسال صورت نگیرد تا بررسی‌های لازم راجع به پروژه‌های عمرانی کنونی و در دست کار مشخص شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر