کد خبر: 99150 A

سیدعلی محمد بزرگواری در گفتگو با ایلنا:

در دولت یازدهم باید از نیروهای معتدل جریان اصلاحات هم در استان و هم در کشور بهره مدیریتی برده شود و آمادگی حمایت از آنها را باتمام توان دارم.

ایلنا: نماینده کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجالس هشتم و نهم شورای اسلامی تاکید کرد که در مسئولیت‌های آینده چه در استان و چه در کشور از نیروهای اصلاح طلب کهگیلویه و بویراحمد که شرایط به دست گرفتن مسئولیت را داشته باشند، باتمام توان حمایت می‌کند.

«حجت الاسلام سیدعلی محمد بزرگواری» در گفت‌ و‌ گو با خبرنگار ایلنا در یاسوج گفت: همواره اعتقاد داشته و دارم که نباید در انتصاب مدیران استانی به‌ویژه حوزه انتخابیه از نیروهای صرف سیاسی و جناحی بهره برد، به همین خاطر در حوزه انتخابیه‌ام همواره در برخی از مسئولیت‌ها از نیروهای حامی جریان اصلاحات استفاده مدیریتی کرده‌ایم.

وی افزود: اکنون نیز معتقدم در دولت یازدهم باید از نیروهای معتدل جریان اصلاحات هم در استان و هم در کشور بهره مدیریتی برده شود و آمادگی حمایت از آن‌ها را باتمام توان دارم.

این نماینده مجلس نهم شورای اسلامی با بیان اینکه آمادگی برگزاری نشست‌هایی برای بررسی به‌کارگیری نیروهای اصلاح‌طلب در بدنه مدیریتی حوزه انتخابیه، استان و کشور را داریم، اظهار داشت: البته نیروهایی را که ما حمایت می‌کنیم، باید توان حمایت از هم‌استانی‌های خود را داشته و سبب ارتقای آن‌ها در سطح کشور شوند.

بزرگواری گفت: در کهگیلویه و بویراحمد با کسی اختلاف سلیقه سیاسی نداریم و معتقدم باید از تمامی نیروهای معتدل جریان‌های سیاسی بهره برد، اما در مرکز کشور نیز معتقدم ما خط و خطوط سیاسی داریم و بر روی این خط و خطوط هم همواره پایبند خواهیم بود.

وی افزود: معنایی ندارد که در استان و حوزه انتخابیه اختلاف سیاسی داشت و برآن پافشاری نمود، چون نتیجه آن را ضربه بر پیکره توسعه استان و منطقه دانسته و می‌دانیم.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر