کد خبر: 99152 A

نماینده کهگیلویه و چرام در مجلس:

نظر مجمع نمایندگان کهگیلویه و بویراحمد راجع به استاندار آینده استان مشخص نیست و هنوز جمع بندی‌های نهایی شکل نگرفته و ما از دکتر صابری می‌خواهیم به فعالیت خود ادامه دهد.

ایلنا: نماینده کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجالس هشتم و نهم شورای اسلامی، شایعات کنونی حول محور انتخاب اولین استاندار دولت یازدهم در کهگیلویه و بویراحمد را کذب و بی‌اساس خواند.

«حجت الاسلام سید علی‌محمد بزرگواری» در گفت‌ و‌ گو با ایلنا از یاسوج گفت: اینکه استاندار آینده کهگیلویه و بویراحمد مشخص شده و مربوط به فلان نماینده یا آن نماینده، کذب محض و بی‌اساس است.

وی با بیان اینکه انتخاب استاندار آینده کهگیلویه و بویراحمد با هماهنگی و مشورت مجمع نمایندگان این استان با وزارت کشور انتخاب می‌شود، اظهارداشت: از آقای دکتر صابری استاندار استان می‌خواهیم با قدرت و توان بیشتری نسبت به گذشته به فعالیت خود ادامه دهد.

این نماینده مجلس نهم شورای اسلامی افزود: گمانه‌زنی‌ها در ارتباط با استاندار آینده کهگیلویه و بویراحمد غلط است و باید منتظر آینده ماند که وزارت کشور چه وقت از مجمع نمایندگان مشورت می‌طلبد.

بزرگواری ادامه داد: وزارت کشور قرار است از هفته آینده با مجامع استانی نشست راجع به استانداران آینده استان‌ها برگزار که باید منتظر ماند نوبت استان کهگیلویه و بویراحمد چه وقت خواهد بود.

وی گفت: نظر مجمع نمایندگان کهگیلویه و بویراحمد راجع به استاندار آینده استان مشخص نیست و هنوز جمع‌بندی‌های نهایی شکل نگرفته و ما از دکتر صابری می‌خواهیم به فعالیت خود ادامه دهد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر