کد خبر: 99449 A

در روز اول هفته دولت در کهگیلویه و بویراحمد؛

خدمات دولت و این نظام مقدس در بخش‌های مختلف قابل تقدیر بوده و خدمت‌گذاری به مردم ولایتمدار ایران اسلامی به عنوان اولویت انجام امور است.

ایلنا: با حضور استاندار کهگیلویه و بویراحمد و جمعی از مسئولان و در دومین روز از هفته دولت، ۱۲ طرح عمرانی و خدماتی با اعتبار ۶۱ میلیارد ریال در گچساران افتتاح شد.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد در مراسم افتتاح پروژه‌های عمرانی و خدماتی گچساران گفت: هفته دولت فرصت مناسبی برای بیان عملکرد مسئولان خدوم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

به گزارش ایلنا از گچساران، «سید حسین صابری» ابراز داشت: هفته دولت یادآور زحمات صادقانه دولت مکتبی و مردمی شهیدان رجایی و باهنر بوده که دولتمردان ایران اسلامی همواره با الگو قرار دادن این شهیدان والامقام خدمات ارزنده و مطلوبی به ملت عزیز ایران ارائه می‌دهند.

وی با اشاره به پروژه‌های افتتاحی در گچساران، راه‌اندازی این پروژه‌ها را گامی مؤثر در خدمات‌رسانی مطلوب به مردم دانست و گفت: مسئولان همواره باید با حمایت مردم، سرمایه‌گذاری و مشارکت مردمی در بخش‌های مختلف را افزایش دهند.

صابری اظهار داشت: خدمات دولت و این نظام مقدس در بخش‌های مختلف قابل تقدیر بوده و خدمت‌گذاری به مردم ولایتمدار ایران اسلامی به عنوان اولویت انجام امور است.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد، طرح‌های کشاورزی را به عنوان عمده‌ترین طرح‌های افتتاحی گچساران در هفته دولت عنوان و یادآور شد: این استان و به ویژه گچساران در زمینه تولید محصولات کشاورزی و دامی جایگاه خوبی داشته و دارای قابلیت‌ها و پتانسیل‌ها خوبی در زمینه آب و خاک است.

وی افتتاح پروژه پرورش مرغ تخم‌گذار ۳۰ هزار قطعه‌ای را از جمله طرح‌های بزرگ جهاد کشاورزی این شهرستان اعلام کرد.

صابری افزود: حمایت هرچه بیشتر از این طرح‌ها ضمن ایجاد اشتغالزایی، سبب توسعه بخش کشاورزی و عدم وابستگی به واردات از دیگر شهرستان‌‌ها و استان‌های همجوار می‌شود.

در دومین روز از هفته دولت افزون بر ۱۲ طرح عمرانی و خدماتی با اعتبار افزون بر ۶۱ میلیارد ریال شامل ساختمان اداره کار، ساختمان اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی، فاز سوم ساختمان پزشکان و مرکز شماره دوم اورژانس، ساختمان اداره صنعت، معدن و تجارت، هشت طرح کشاورزی و دامپروری و چهار طرح شرکت بهره‌برداری نفت و گاز در گچساران به بهره‌برداری رسید.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر