کد خبر: 99472 A

مدیرکل آموزش و پرورش استان خبرداد:

هر حلقه صالحین دانش آموزی بین 15 تا 20 دانش آموز را تشکیل می‌دهند که برنامه‌های مذهبی متعدد و متنوعی اجرا می‌کنند.

ایلنا: مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۱۳۲۸ حلقه صالحین دانش آموزی در این استان فعال که در ایام مختلف بویژه ایام تعطیلات برنامه‌های مذهبی متعددی را برگزار می‌کنند.

پرویز طاهری به خبرنگار ایلنا در یاسوج افزود: هر حلقه صالحین دانش آموزی بین ۱۵ تا ۲۰ دانش آموز را تشکیل می‌دهند که برنامه‌های مذهبی متعدد و متنوعی اجرا می‌کنند.

وی گفت: ۸۷ هزار دانش آموز کهگیلویه و بویراحمد عضو بیسج دانش آموزی هستند که در ایام تحصیل و اوقات فراغت برنامه‌هایی را در قالب‌های فرهنگی، اجتماعی، سیاسی، هنری و ورزشی برگزار می‌کنند.

مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد افزود: از ۸۷ هزار دانش آموز بسیجی در این استان ۲۲ هزار باعنوان امیدان در مقعطع ابتدایی، ۳۶ هزار دانش آموز با عنوان پویندگان در مقطع راهنمایی و ۲۹ هزار دانش آموز با عنوان پیشگامان در مقطع متوسطه فعالیت‌های مختلف مرتبط با مقوله بسیج انجام می‌دهند.

طاهری افزود: در ایام تحصیلی برنامه‌های مختلفی در قالب‌های متعدد از قبیل مقاله نویسی، همایش‌های مذهبی، جشنواره‌ها، مسابقات ورزشی و حضور در مناطق جنگی برای دانش آموزان بسیجی کهگیلویه و بویراحمد برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه در ایام تعطیلات تابستانی برنامه‌های برای دانش آموزان بسیجی کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد، گفت: حضور در مناطق جنگی و اردوهای عقیدتی برای ارتقای آگاهی دانش آموزی در مسائل عقیدتی از مهم‌ترین این برنامه‌ها بود.

مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: در هفته گذشته اردویی با حضور ۲۰۰ دانش آموز بسیجی در قالب طرح ولایت دانش آموزی در شهر سی سخت مرکز شهرستان دنا در این استان برگزار شد.

طاهری افزود: در این طرح برای آگاهی بخشی به دانش آموزان بسیجی برنامه‌های متنوعی برگزار که شرکت کنندگان از آن برنامه‌ها استقبال خوبی از خود نشان دادند.

وی اظهارکرد: درتلاشیم تا پایان تعطیلات تابستانی امسال برنامه‌های دیگری را برای دانش آموزان بویژه دانش آموزان بسیجی در استان برگزار کنیم.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر