کد خبر: 99476 A

مدیرکل بهزیستی کهگیلویه و بویراحمد:

تعداد زیادی از معلولان و نیازمندان جامعه هدف بهزیستی در این استان نیازمند مسکن و سرپناه هستند که بدلیل کمی اعتبارات تخصیصی و پایین بودن مشارکت خیرین با مشکلاتی در این ارتباط مواجه هستیم.

ایلنا: مدیرکل بهزیستی کهگیلویه و بویراحمد گفت: مشارکت‌های مردمی در حوزه‌های مختلف بهزیستی این استان متاسفانه ناچیز بوده و نیاز به مشارکت گسترده داریم.

فضل الله اتابک در گفتگو با ایلنا در یاسوج گفت: بیش از ۱۸ هزار معلول در کهگیلویه و بویراحمد تحت حمایت اداره کل بهزیستی استان بوده که نیازمند همراهی و مشارکت مردم برای حمایت بیشتر از آن‌ها و کسانی که در صف انتظار این حمایت‌ها هستند هستیم.

وی افزود: برای حمایت از جامعه هدف اداره کل بهزیستی کهگیلویه و بویراحمد، اعتبارات کنونی بسیار ناچیز و این اعتبارات به هیچ عنوان پاسخگوی خواسته‌ها و نیازهای مختلف ما منطقی جامعه هدف نیست.

مدیرکل بهزیستی کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: متاسفانه شاهد مشارکت مردمی خوبی در حمایت از جامعه هدف بهزیستی استان نیستیم که می‌طلبد خیرین و نیکوکاران در این امر ما را یاری دهند.

اتابک گفت: خدمات ارائه شده به مددجویان تحت پوشش اداره کل بهزیستی کهگیلویه و بویراحمد براساس تخصیص اعتبارات، مشارکت خیرین و مردم صورت می‌گیرد که متاسفانه هم اکنون هم در بخش تخصیص اعتبارات وهم در بخش همراهی خیرین با مشکلاتی روبرو هستیم.

وی افزود: تعداد زیادی از معلولان و نیازمندان جامعه هدف بهزیستی در این استان نیازمند مسکن و سرپناه هستند که به دلیل کمی اعتبارات تخصیصی و پایین بودن مشارکت خیرین با مشکلاتی در این ارتباط مواجه هستیم.

مدیرکل بهزیستی کهگیلویه و بویراحمد گفت: برای اشتغالزایی مددجویان تحت پوشش این نهاد حمایتی در استان نیز شرایط به همین گونه است و اگر بخش‌های خصوصی با بهزیستی همراهی‌های لازم را داشته باشند بخشی از مشکلات در این زمینه رفع می‌شود.

اتابک از مسوولان کهگیلویه و بویراحمد، خیرین و مردم خواست برای حمایت از نیازمندان تحت پوشش اداره کل بهزیستی استان همراهی و همکاری بیشتر و مطلوب‌تری از خود نشان دهند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر