کد خبر: 10087 A

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان:

در سال جاری از محل اعتبارات طرح های تملک و نیز هزینه ای شرکت مبلغ قابل توجه ای برای تحقیقات و پژوهش در صنعت آب گلستان هزینه شده است.

ایلنا - گرگان: مدیر عامل شرکت ‌آب منطقه‌ای گلستان گفت: شركت آب منطقه ای گلستان در سالهای اخیر توجه ویژه ای به بخش تحقیق و پژوهش نموده و تاكنون بیش از ده ها طرح تحقیقاتی را با همكاری محققان و استادان دانشگاه انجام داده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا در گرگان، ایرج حیدریان افزود: افزایش روحیه علمی و خلاقیت پژوهشی کارشناسان، ارتباط منسجم و علمی با پژوهشگران و اعضای هیات علمی دانشگاهها، عقد قرارداد با مراکز علمی و پژوهشی و تاکید بر کاربردی شدن تحقیقات در شرکت‌ آب منطقه‌ای گلستان از جمله اهداف این كمیته در شركت آب منطقه ای گلستان است.

وی همچنین تصریح کرد: در سال جاری از محل اعتبارات طرح های تملک و نیز هزینه ای شرکت مبلغ قابل توجه ای برای تحقیقات و پژوهش در صنعت آب گلستان هزینه شده است.

مدیر عامل شرکت آب منطقه‌ای گلستان افزود:‌ در راستای نیل به بهره وری مطلوب از تحقیقات و پژوهش باید علاوه بر افزایش اعتبارات، به کاربردی کردن نتایج تحقیقات هم توجه جدی مبذول شود و ضمانت عملیاتی این مهم در گرو مشارکت و مساعی جمعی کارشناسان استان و نیز اعضاء هیئت علمی محترم دانشگاه ها است.

گفتنی است اولویت های تحقیقاتی سالجاری در 8 محور با عناوین « مدیریت و برنامه ریزی، منابع آب، اقتصاد آب، مدیریت ریسک و بحران، مدیریت تقاضا، مدیریت دانش و پژوهش، زیر ساخت های آبی و ظرفیت سازی» به تصویب کمیته تحقیقات شرکت رسیده و علاقه مندان می توانند با مراجعه به سایت شرکت آب منطقه ای گلستان به آدرس www.grsw.ir در بخش تحقیق و پژوهش- فراخوان، ضمن دسترسی به این عناوین در صورت علاقه مندی برای انجام تحقیق، پیشنهادات خویش را به دبیرخانه تحقیقات این شرکت ارائه کند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر