کد خبر: 103231 A

در نشست مدیرعامل گاز گلستان با روسای واحدها و ادارات مطرح شد؛

با توجه به مشکلات نقدینگی تلاش شود حتی الامکان در مصرف کالا و لوازم در اختیار وهمچنین امورات جاریه ومصارف برق، آب، گاز، تلفن و.. نهایت توجه و دقت را اعمال نموده تا انشاء ا... خللی در روند امورات جاریه حادث نگردد.

ایلنا: در راستای کنترل بودجه‌های جاری و صرفه جویی حداکثری در هزینه‌ها، جلسه‌ای با حضور سنگدوینی مدیرعامل، اعضای هیئت مدیره، روسا و مسئولین ادارات شرکت گاز استان گلستان در محل اداره مرکزی شرکت برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در گرگان، مدیر عامل گاز گلستان بر توجه جدی و بیش از پیش کارکنان شرکت گاز گلستان در مدیریت بر امورات مرتبط، به‌ویژه کنترل بودجه‌ها با توجه به محدودیت‌های موجود تاکید نمود.

وی افزود: با توجه به مشکلات نقدینگی تلاش شود حتی الامکان در مصرف کالا و لوازم در اختیار و همچنین امورات جاریه و مصارف برق، آب، گاز، تلفن و... ‌‌نهایت توجه و دقت را اعمال نموده تا انشاء ا... خللی در روند امورات رخ ندهد.

سنگدوینی در ادامه تصریح کرد: اجرای مطلوب این امر تنها با مدیریت صحیح، برنامه ریزی، عزم جدی شما بزرگواران و مساعدت مجموعه تحت امر امکان‌پذیر است، لذا به شکلی مدیریت کنیم که همکاران محترم تحت سرپرستی در کلیه بخش‌ها ‌‌نهایت صرفه جویی را نموده و هزینه‌های غیرضروری را به حداقل ممکن برسانیم.

گفتنی‌ست در پایان این نشست هر یک از مدیران نظرات و پیشنهادات و راهکارهای خود را ارائه کردند و حمایت و اهتمام خود و زیرمجموعه را برای اجرای مطلوب این امر مهم اعلام کردند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر