کد خبر: 16425 A

استاندار گلستان:

حذف بودجه استانی پارک موزه دفاع مقدس در مرکز استان نباید با این اشتباه گرفته شود که این پروژه کنسل شده است بلکه این پروژه قانونی است و روند اجرای آن با حساب و کتاب انجام خواهد شد.

گرگان- ایلنا: استاندار گلستان گفت: حذف بودجه استانی پارک موزه دفاع مقدس در مرکز استان نباید با این اشتباه گرفته شود که این پروژه کنسل شده است بلکه این پروژه قانونی است و روند اجرای آن با حساب و کتاب انجام خواهد شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در گرگان، قناعت به کسر 4 میلیارد ریال اعتبار تملک دارایی استانی امسال از اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‎های دفاع مقدس نسبت به اجرای پارک موزه گرگان اشاره کرد و اظهار داشت: یقین بدانید برای عملیاتی شدن پروژه پارک موزه دفاع مقدس در مرکز استان، اعتباری با تخصیص بالا تعلق پیدا خواهد کرد تا اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‎های دفاع مقدس، رقم خوبی برای عملیاتی شدن و به ثمر نشستن این پروژه خرج کند.

وی با بیان اینکه معاون برنامه‎ریزی استاندار نمی‎تواند برای یک پروژه دو تفاهم‎نامه را امضا کند خاطر نشان کرد: تخصیص اعتبارات ملی و استانی برای یک پروژه مغایرت قانونی دارد.

استاندار گلستان در خصوص توزیع اعتبارات کسر شده از پروژه پارک موزه دفاع مقدس گرگان ابراز داشت: از این میزان اعتبار 2 میلیارد ریال به اداره کل بهزیستی استان به منظور تکمیل سالن ورزشی معلولان گرگان و 500 میلیون ریال به اداره کل آموزش و پرورش گلستان تعلق خواهد گرفت.

قناعت اضافه کرد: مابقی این اعتبارات شامل 350 میلیون ریال به شهرداری بندرگز، یک‎ میلیارد ریال به صدا و سیمای مرکز گلستان و 150 میلیون ریال به اداره کل کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان توزیع می‎شود.

وی تصریح کرد: این پروژه یک طرح ملی است و همه دستگاه‎ها موظف هستند تا در اجرای آن همکاری لازم را داشته باشند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر