کد خبر: 19973 A

همیشه در جامعه اسلامی یک نماینده از امام زمان(عج) باید وجود داشته باشد و امروز که دشمن با تبلیغات گسترده به دنبال کمرنگ کردن حضور ولایت است

ایلنا-گرگان:جشنواره سراسری یادمان ولایت با حضور ۶۰ شرکت کننده در بخش هنرهای تجسمی(نقاشی) فردا در شهرستان علی آباد کتول برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا در گرگان، سید سجاد حسینی از داوران این جشنواره گفت: از صبح امروز (22 آبان) ورک شاپ عمومی با حضور شرکت کنندگان آغاز می شود و تا بعداز ظهر ادامه دارد.

وی افزود: به تمامی شرکت کنندگان لوح شرکت در جشنواره اهدا و به نفرات برتر نیز جوایزی ارزنده اهدا می شود.

حسینی تصریح کرد: شرکت کنندگان در این جشنواره از سراسر کشور و از دانشکده مائده، دانشگاه علمی کاربردی و دانشگاه های آزاد اسلامی که رشته هنر دارد گزینش شده است.

وی با اشاره به اهمیت برگزاری چنین جشنواره هایی، افزود: با توجه به اینکه بحث ولایت بحث گسترده ای است و همیشه در جامعه اسلامی یک نماینده از امام زمان(عج) باید وجود داشته باشد و امروز که دشمن با تبلیغات گسترده به دنبال کمرنگ کردن حضور ولایت است این چنین برنامه هایی با محوریت ولایت اهمیت حضور ولایت را پررنگ تر می کند.

حسینی اظهار امیدواری کرد: برگزاری چنین جشنواره هایی در سال های آینده نیز تداوم داشته باشد تا باعث اثبات اهمیت حضور ولایت در جامعه شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر