کد خبر: 37172 A

سرپرست شرکت آب و فاضلاب استان گلستان:

برای بهره‌برداری از این تعداد پروژه ها، بالغ بر 104500 میلیون ریال از محل اعتبارات عمرانی هزینه شده است.

ایلنا- گرگان: سرپرست شركت آب و فاضلاب استان گلستان از افتتاح 7پروژه این شركت در دهه فجر امسال خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در گرگان، سید منصور هاشمی افزود: برای بهره‌برداری از این تعداد پروژه ها، بالغ بر 104500 میلیون ریال از محل اعتبارات عمرانی هزینه شده است.

وی تصریح كرد: بهره برداری از مخزن آب شرب و خط انتقال گرگان با ظرفیت 10 هزار متر مکعب و با اعتباری بالغ بر 30 هزار میلیون ریال از مهمترین پروژه ها در سالجاری بشمار می رود.

وی گفت: اصلاح و توسعه 21 شهر استان به طول 55کیلومتر و با اعتباری بالغ بر 7 هزار میلیون ریال همزمان با آغاز دهه فجر انجام خواهد شد.

مهندس هاشمی افزود: مخزن آب شرب و خط انتقال شهر فاضل آباد با ظرفیت 2000 متر مکعب و اعتباری بالغ بر 15 هزار میلیون ریال و حفرو تجهیز چاه شمار 2 لمسک گرگان با ظرفیت 15 لیتر برثانیه و با اعتباری بالغ بر 5 هزار میلیون ریال از جمله این پروژه‌ها است.

سرپرست شركت آب و فاضلاب شهری گلستان ادامه داد: حفروتجهیز چاه مسکن مهر شهر کردکوی با ظرفیت 20 لیتر برثانیه و با اعتباری بالغ بر 5 هزار میلیون ریال، حفرو تجهیز چاه مسکن مهر شهر رامیان با ظرفیت 20 لیتر برثانیه و با اعتباری بالغ بر 5 هزار و پانصد میلیون ریال و توسعه زیر ساخت های مسکن مهر شهرهای استان به طول 41 کیلومتر و با اعتباری بالغ بر 37 هزارمیلیون ریال در دهه فجر به بهره برداری خواهد رسید.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر