کد خبر: 40596 A

فرماندار شهرستان بهارستان:

اعتیاد از بلایایی است که متاسفانه جامعه به آن گرفتار می‌شود و جوانان در بعضی موارد به دام آن می‌افتند و زندگی خود و خانواده خود را به تباهی می‌کشانند.

ایلنا- بهارستان: نوبخت فرماندار شهرستان بهارستان در همایش توانمندسازی خانواده‌ها در برابر اعتیاد اظهار داشت: اعتیاد از بلایایی است که متاسفانه جامعه به آن گرفتار می شود و جوانان در بعضی موارد به دام آن می‌افتند و زندگی خود و خانواده خود را به تباهی می‌کشانند.

به گزارش ایلنا از بهارستان وی ادامه داد: دستگاه‌ها و اداراتی که مخصوصا با جوانان در ارتباط هستند باید  این زمینه کار کنند و آگاهی‌های لازم را برای جلوگیری به ابتلا و به دام افتادن آنها انجام دهند زیرا در جوانان سازندگان جامعه و کشور هستند و این سرمایه‌ها نباید گرفتار این چنین مسائلی شوند.

نوبخت اضافه کرد: دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران وقتی می‌بینند با جنگ نظامی و غیره  نمی‌توانند با ما مقابله کنند به این ترفندها رو آورده‌اند و با وارد کردن مواد مخدر و مشغول کردن برخی جوانان به این بلایا می‌خواهند به اهداف شوم خود برسند.

شهردار گلستان نیز در این همایش گفت: فرهنگ پیشگیری از مواد مخدر در بین جوانان و نوجوانان باید  نهادینه شود.

حسین علیقلی زاده افزود: معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری در شهر پر جمعیت گلستان به سبب مشکلات متعدد فرهنگی یک نیاز بود که امیدوارم بتواند به برخی نیازها و مشکلات پاسخ مثبت دهد.

وی ادامه داد: یکی از مأموریت‌های این معاونت برگزاری چنین همایش‌هایی است این همایش هم که با عنوان توانمندسازی خانواده‌ها دربرابر اعتیاد می‌تواند برای پیشگیری از اعتیاد از دستگیری و ترک  بسیار موثرتر باشد.

در این همایش کارشناسان انتظامی و اجتماعی در سخنانی به وضعیت اعتیاد در جامعه و هنر نه گفتن به این بلای خانمان سوز پرداختند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر