کد خبر: 45766 A

استان گلستان با توجه به نوع اقلیم و موقعیت خاص خود و نیز تحصیل کردگان کشاورزی و صنعتی امکان ویژه ای برای توسعه صنایع به ویژه صنایع تبدیلی دارد و این باعث خودکفایی، کاهش میزان بیکاری و نیز افزایش رفاه اجتماعی طبقه کارگر می شود.

ایلنا-گرگان:مدیر کل تأمین اجتماعی گلستان در مراسم جشن انقلاب در محل کارخانه شیر پگاه در گرگان که با حضور نمایندگان مرکز استان در مجلس شورای اسلامی و برخی مدیران استانی و شهرستانی برگزار شد با بیان مطلب فوق گفت: با توجه به منویات مقام معظم رهبری و حرکت در راستای اهداف سازمان تأمین اجتماعی آمادگی کامل برای همکاری با واحدهای تولیدی در بخش بیمه ای را دارد و هم اکنون بسته های تشویقی ویژه ای برای کارگاه ها و کارخانه های استان که ظرفیت و تعداد کارگران خود را افزایش می دهند پیش بینی شده است.


به گزارش خبرنگار ایلنا در گرگان،حسین امیری خاطر نشان کرد: استان گلستان با توجه به نوع اقلیم و موقعیت خاص خود و نیز تحصیل کردگان کشاورزی و صنعتی امکان ویژه ای برای توسعه صنایع به ویژه صنایع تبدیلی دارد و این باعث خودکفایی، کاهش میزان بیکاری و نیز افزایش رفاه اجتماعی طبقه کارگر می شود.


وی اظهار کرد: توسعه صنعت شیر و واحدهای دامداری مکانیزه از نیازهای واقعی و فعلی استان است و بدین منظور تشکیل کمیته ویژه ای در استان با حضور مدیران و نخبگان راهکاری برای دستیابی به این اهداف است.


امیری عنوان کرد: بعد از پیروزی انـقلاب اسـلامی بود که واحدهای تولـیدی و شـهرک های صنعتی گسترش یافتند و امسال نیز که به نام تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی نام گرفته باید برنامه ای بلند مدت و تأثیر گذار برای گسترش بیشتر تولید در استان صورت گیرد.


وی ادامه داد: با پیروزی انقلاب اسلامی مجموعه حوادث، کشور را به سوی خودکفایی سوق داد و اکنون این خودکفایی در کشور به بالاترین نقطه خود رسیده است و تحریم های دشمنان راه به جایی نخواهد برد.
مدیر کل تأمین اجتماعی استان گلستان در خاتمه گفت: به برکت جمهوری اسلامی بود که فاصله بین مدیران و مردم از بین رفت و روز 22بهمن امسال نیز همچون گذشته روز حماسه بزرگ دیگری برای ملت ایران خواهد بود.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر