کد خبر: 49055 A

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان:

با برگزاری این دوره های آموزشی انشالله شاهد تغییرات بسیار خوب و مناسبی در کارکنان اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی باشیم و بتوانیم به نحو شایسته به وظیفه خود در قبال خدمت رسانی به جامعه تعاون و کار استان عمل کنیم.

ایلنا-گرگان: یک دوره آموزشی مهارت‌های زندگی ویژه محیط کاری با موضوعات خودآگاهی، ارتباط موثر و کنترل هیجانات منفی در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در گرگان، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان در حاشیه این دوره آموزشی گفت: مهارت‌های زندگی توانایی‌های هستند که به ما کمک می‌کنند تا در موقعیت‌های مختلف، عاقلانه و صحیح رفتار کنیم، به طوری که آرامش داشته باشیم، لذت ببریم و در عین حال با دیگران ارتباط سازگارانه و مفیدی را برقرار کنیم و بدون توسل به خشونت و یا خودخوری بتوانیم مسایل پیش آمده را حل نمائیم و ضمن کسب موفقیت در زندگی احساس شادمانی داشته باشیم.

وی افزود: یکی از موضوعات مطرح شده در این دوره، بحث خودآگاهی بود که لازمه این موضوع داشتن توانایی‌های جسمی، فیزیکی، فکری و روحی می‌باشد و ما در این دوره سعی کردیم که این توانایی‌ها را در کارکنان این اداره کل تقویت کنیم.

حسینعلی خواجه مظفری با اشاره به برگزاری دوره آموزشی ارتباط موثر گفت: در زندگی اجتماعی امروز، ارتباط از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و این مهم بخش اصلی زندگی ما را تشکیل می‌دهد، به ویژه در برخورد با ارباب رجوع، نوع برقراری ارتباط بسیار مهم وتاثیرگذار است.

وی اظهارداشت: انسان با مجموعه احساسات و هیجانات مختلف در طول زندگی خود روبه رو می‌شود و چنان چه این هیجانات و احساسات را به خوبی کنترل کند، می‌تواند زندگی و روابط فردی و اجتماعی سالم تری داشته باشد که متاسفانه در جامعه امروز بیشتر افراد در کنترل هیجانات منفی دچار مشکل می‌شوند و در ابراز این دسته از هیجانات است که مشکلات اصلی در سازمان بروز پیدا می‌کند.

خواجه مظفری ابراز امیدواری کرد: با برگزاری این دوره‌های آموزشی انشالله شاهد تغییرات بسیار خوب و مناسبی در کارکنان اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی باشیم و بتوانیم به نحو شایسته به وظیفه خود در قبال خدمت رسانی به جامعه تعاون و کار استان عمل کنیم.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر