کد خبر: 54402 A

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس:

ورود هر گردشگر خارجی زمینه اشتغال برای 10 نفر را فراهم می کند/ورود گردشگران خارجی و ساخت جایگاه های گردشگری ضمن معرفی جاذبه های توریستی و تاریخی ایران فرصت اشتغالزایی مناسبی را در مناطق محروم و تاریخی مهیا می کند.

ایلنا-گرگان:نماینده مردم گرگان در مجلس  گفت: مهمترین مزیت برگزاری همایش و نمایشگاه بین المللی فرصت های سرمایه گذاری در حوزه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، دور زدن تحریم ها و دعوت از سرمایه گذاران داخلی و خارجی برای سرمایه گذاری در حوزه میراث فرهنگی است.

به گزارش خبرنگار ایلنا در گرگان، سیدعلی طاهری   ، با بیان اینکه حضور سرمایه گذاران خارجی و استقبال آنان از فرصت های پیش رو نشان از ثبات سرمایه گذاری در کشور و جذب گردشگر خارجی است، اظهار داشت: فراهم کردن حضور سفیران 22 کشور و آشنایی آنان با میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ایران، فرصت سرمایه گذاری و درآمدزایی مناسبی را به این حوزه اختصاص می دهد.

وی با اشاره به این نکته که ورود هر گردشگر خارجی زمینه اشتغال برای 10 نفر را فراهم می کند، یادآور شد: ورود گردشگران خارجی و ساخت جایگاه های گردشگری ضمن معرفی جاذبه های توریستی و تاریخی ایران فرصت اشتغالزایی مناسبی را در مناطق محروم و تاریخی مهیا می کند.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس دیگر مزیت برگزاری این همایش را صدور پیام انقلاب به سایر کشورها دانست و افزود: حضور سفیران و نمایندگان رسمی 22 کشور فرصت مناسبی برای ارائه چهره واقعی انقلاب در مقابل سیاه نمایی رسانه های استکباری است، زیرا حضور گردشگران خارجی به عنوان سفیران ایران در کشور خودشان بهترین فرصت انتقال پیام برای معرفی فرهنگ، تاریخ، تمدن و صنایع دستی ایران اسلامی را فراهم می کند.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر