کد خبر: 54411 A

مركز مدیریت اطلاعات راه های استان به شماره 5-2223131-0171 و تلفن گویای 141 در طول شبانه روز آماده اعلام وضعیت راه های استان می باشد.

ایلنا-گرگان:اداره كل راه و شهرسازی گلستان از رانندگانی كه قصد عبور از محورهای ارتباطی بویژه محورهای كوهستانی استان را دارند، خواست كه زنجیر چرخ به همراه داشته باشند.


به گزارش ایلنا در گرگان،روابط عمومی  اداره كل راه و شهرسازی گلستان، همچنین از رانندگان خواست از سفرهای غیر ضروری، خود داری و در صورت انجام سفر، بستن زنجیر چرخ را، قبل از حركت امتحان كرده و از معاینه فنی خودرو و به همراه داشتن دیگر تجهیزات ایمنی و گرمایشی خود رو اطمینان حاصل كنند.


رعایت نكات راهنمایی و رانندگی، خود داری از سرعت غیر مجاز، رعایت فاصله طولی و همكاری با راهداران و پلیس راه از دیگر توصیه های اداره كل راه و شهرسازی به رانندگان به منظور پیشگیری از سوانح و حوادث احتمالی در جاده هاست.


سامانه ناپایدار بارشی از چند روز گذشته گلستان را در برگرفته و به همین دلیل، تردد در محورهای ارتباطی استان با احتیاط در جریان است و در محورهای كوهستانی و برفگیر نیز با زنجیر چرخ امكان پذیر می باشد.


نیروهای راهداری این استان نیز در قالب اكیپ های ثابت و سیار در طول راه های استان مستقر بوده و به منظور افزایش ضریب ایمنی سفر و عبور و مرور، در حال انجام مستمر خدمات برفروبی، نمك پاشی و ایمن سازی محورها هستند.


 مركز مدیریت اطلاعات راه های استان به شماره 5-2223131-0171 و تلفن گویای 141 در طول شبانه روز آماده اعلام وضعیت راه های استان می باشد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر