کد خبر: 6333 A

این دوره از جشنواره در دو مرحله استانی و کشوری برگزار شد که در مرحله اول حدود ۴۵۰۰ اثر ارسال شد که در این میان ۱۰۰۰ اثر توانستند به مرحله کشوری راه یابند که در ‌‌نهایت ۳۶ اثر نیز حائز امتیازهای لازم شدند که به عنوان برگزیده معرفی خواهند شد.

ایلنا - گرگان: مراسم اختتامیه و تقدیر از برگزیدگان هفتمین جشنواره سراسری ادبیات داستانی بسیج روزهای چهارم و پنجم مهرماه جاری در استان گلستان برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا در گرگان، سیداسماعیل اشرف‌نیا، معاون امور انجمن‌های سازمان بسیج هنرمندان کشور با اعلام این خبر گفت: صبح روز سه شنبه ۴ مهر، نویسندگان و شرکت کنندگان در مراسم با حضور در گلزار شهدا و باغ موزه دفاع مقدس شهر گرگان با آرمان‌های امام راحل (ره) و شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی و دفاع مقدس تجدید پیمان خواهند کرد.

وی در ادامه افزود: برگزاری شش کارگاه تخصصی نقد و بررسی آثار شرکت یافته در جشنواره با حضور اساتید ادبیات داستانی کشور همچون محمدرضا بایرامی، احمد شاکری، راضیه تجار، مینو اصلانپور و... برگزار خواهد شد.

اشرف نیا در خصوص زمان معرفی برگزیدگان نهایی جشنواره گفت: برنامه اصلی اختتامیه جشنواره ادبیات داستانی بسیج روز چهارشنبه ۵ مهر خواهد بود که طی آن برگزیدگان نهایی معرفی و از آن‌ها تقدیر خواهد شد.

معاون امور انجمن‌های سازمان بسیج هنرمندان در پایان با اشاره به مراحل برگزاری جشنواره، اضافه کرد: این دوره از جشنواره در دو مرحله استانی و کشوری برگزار شد که در مرحله اول حدود ۴۵۰۰ اثر ارسال شد که در این میان ۱۰۰۰ اثر توانستند به مرحله کشوری راه یابند که در ‌‌نهایت ۳۶ اثر نیز حائز امتیازهای لازم شدند که به عنوان برگزیده معرفی خواهند شد.

هفتمین جشنواره ادبیات داستانی بسیج در سه بخش داستان بلند، کوتاه و داستانک در رده‌های سنی نوجوان، جوان و بزرگسال برگزار شد که اختتامیه آن، روزهای سه شنبه و چهارشنبه هفته جاری در استان گلستان برگزار خواهد شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر