کد خبر: 66674 A

سرپرست راه و شهرسازی گلستان:

تائید طرح های جامع شهرهای بندرگز، مینودشت، فاضل آباد، نوكنده، آق قلا، نگین شهر، انبارالوم، سرخنكلاته، گمیشان، سیمین شهر و جلین نیز در دستور كار دیگر كارگروه امور زیربنایی و شهرسازی در سال 92 قرار دارد.

ایلنا-گرگان:سرپرست راه و شهرسازی گلستان گفت: مهمترین برنامه سال جاری كارگروه امور زیربنایی و شهرسازی استان، رسیدگی به یكهزار پروژه در این بخش می باشد.
به گزارش ایلنا از گرگان، عادل مصدقی گفت:این طرح ها و پروژه ها در زمینه اجرای برنامه های توسعه كمی و كیفی مسكن، محافظت از بناها و فضاهای با ارزش فرهنگی و تاریخی و برنامه های توسعه حمل و نقل هستند.
به گفته وی، تائید طرح های جامع شهرهای بندرگز، مینودشت، فاضل آباد، نوكنده، آق قلا، نگین شهر، انبارالوم، سرخنكلاته، گمیشان، سیمین شهر و جلین نیز در دستور كار دیگر كارگروه امور زیربنایی و شهرسازی در سال 92 قرار دارد.
مصدقی ادامه داد: پارسال نیز طرح های جامع شهرهای گرگان، علی آباد كتول، مراوه تپه، رامیان، دلند، خان ببین، نوده خاندوز و اینچه برون به تائید كارگروه شهرسازی استان رسیده است.
وی همچنین از بررسی و مختومه شدن 847 فقره پرونده در 18 جلسه كارگروه امور زیربنایی و شهرسازی استان در سال 91 خبر داد.
به گفته مصدقی، 527 فقره پرونده در زمینه كاربری ها، تراكم و اصلاح معابر شهرهای استان، 158 فقره پرونده در زمینه توسعه فعالیت های دامداری و مرغداری ها و 122 فقره پرونده در زمینه فعالیت های تولیدی، كارگاهی و صنعتی بوده است.
به گفته وی، زمینه فعالیت بقیه پرونده ها نیز در بخش های توسعه گردشگری، امور زیربنایی و زیرساختی و تائید طرح های توسعه و عمران شهرهای استان قرار داشت كه ادارات كل و سازمان های مرتبط آنها را مدیریت كرده و به اجرا درخواهند آورد.
مصدقی، از طولانی شدن مراحل اخذ استعلام از دستگاه های اجرایی استان و ابلاغ ضوابط و بخشنامه های متعدد، بعنوان مهمترین مشكلات پیش رو در رسیدگی به پرونده ها در دبیرخانه این كارگروه بیان كرد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر