کد خبر: 66845 A

مدیر امور آب و فاضلاب منطقه رامیان خبر داد؛

در یك سال گذشته 546 كنتور خراب آب در این شهرستان تعویض شده است.

ایلنا-رامیان:مدیر امور آب و فاضلاب منطقه رامیان از تعویض 546 كنتور خراب آب خبر داد

به گزارش خبرنگار ایلنا از رامیان،محمد جعفر مزیدی  گفت: در یك سال گذشته 546 كنتور خراب آب در این شهرستان تعویض شده است.

  مزیدی با اشاره به خدمات ارائه شده در این شهرستان در مدت یك سال گذشته اظهار داشت: كاركنان پرتلاش این امور برای جلب رضایت و اعتماد مردم در سالی كه گذشت همه توان خود را به كار برده اند.

وی افزود: با برنامه ریزی های انجام شده و تداوم فعالیت های اجراشده در تلاشیم تا سال جاری نیز همچون سنوات گذشته بتوانیم رضایتمندی مشتركان خود را جلب نماییم.

مدیر امور آب و فاضلاب منطقه رامیان اصلاح و توسعه 2 هزار و 715 متر شبكه، واگذاری 410 فقره انشعابات آب، اصلاح و تعویض 245 انشعاب فرسوده، شستشوی 36 كیلومتر شبكه و 44 كیلومتر خط انتقال، 7 هزار و 560 مورد كلر سنجی، مرئی نمودن 8 دستگاه شیرآلات نصب و كلاهك سرشیر را از جمله فعالیتهای انجام شده توسط این امور در یك سال گذشته برشمرد.

مزیدی خاطرنشان كرد: همچنین به منظور رفاه مردم یك دستگاه الكترولیز نمك طعام در تاسیسات آب آشامیدنی شهرستان نصب كرده ایم.

وی همچنین یادآور شد: رفع گیر و نشتی 80 كنتور، نصب 400 فقره انشعابات آب، تفكیك 32 فقره انشعابات مسكونی و تجاری، تعویض یك دستگاه الكتروموتور و پمپ چاه و تعمیر 2 دستگاه پمپاژ، واگذاری واحد اتفاقات و نگهداری از تاسیسات به بخش خصوصی و به روز سازی رفع اتفاقات، تجهیز چاه شماره 4 رامیان، تجهیز اداره دلند به سیستم اینترنت و دبیرخانه الكترونیكی، تجهیز مشتركین منطقه به سیستم و برنامه جدید مشتركین و ستفاده از برنامه های جدید در این راستا از دیگر اقداماتی است كه در این امور اجرایی شده است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر