کد خبر: 67193 A

4 حلقه چاه حفر شده غیر مجاز توسط گروههای گشت و بازرسی در در ایام تعطیلات نوروزی در شهرستان کردکوی شناسایی شد و متخلفان به دادسرا شهرستان کردکوی معرفی شدند.

ایلنا-کردکوی: رئیس اداره منابع آب شهرستان کردکوی، بندرگز، بندر ترکمن و گمیشان از توقیف دو دستگاه حفاری غیر مجاز در شهرستان‌های کردکوی و بندر گز خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از کردکوی، جمشید بهمنی با بیان این مطلب گفت: بر اساس گزارشات مردمی و با تلاش شبانه روزی گروه های گشت و بازرسی یک دستگاه حفاری تراکتوری غیر مجاز در شهرستان کردکوی و یک دستگاه دیگر در شهرستان بندرگز شناسایی و توقیف شد.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: نیروهای گشت و بازرسی اداره منابع آب شهرستان کردکوی، بندرگز، بندر ترکمن و گمیشان با همکاری ماموران نیروی انتظامی شهرستان‌های کردکوی و بندر گز، نسبت به شناسایی و توقیف این دستگاه‌های حفاری غیر مجاز اقدام و پس از طی مراحل لازم به پارکینگ شرکت آب منطقه‌ای گلستان انتقال یافت.

بهمنی به اشاره شناسایی حفر چاه غیر مجاز در شهرستان کردکوی در ایام تعطیلات نوروزی، تصریح کرد: همچنین ۴ حلقه چاه حفر شده غیر مجاز توسط گروههای گشت و بازرسی در در ایام تعطیلات نوروزی در شهرستان کردکوی شناسایی شد و متخلفان به دادسرا شهرستان کردکوی معرفی گردیدند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر