کد خبر: 7135 A

اختتامیه هفتمین جشنواره ادبیات داستانی بسیج، بخش نهایی سی و دو جشنواره استانی داستان نویسان بسیجی سراسر کشور است که از آغاز سال جدید با ارائه صدها اثر داستانی به رقابت پرداخته اند

گرگان – ایلنا: هفتمین جشنواره ادبیات داستانی بسیج با اجرایی مراسمی عصرچهار شنبه به کار خود پایان داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در گرگان، در این مراسم که در سالن همایش های صدا و سیمای مرکز گلستان در شهر گرگان برگزار شد، از 36 برگزیده ی این جشنواره در بخش های مختلف، تقدیر به عمل آمد.

در این مراسم مقامات مختلف کشوری و لشگری، از جمله سردار محمد حسین بابایی فرمانده سپاه نینوای استان گلستان، استاندار گلستان، مجتبی رحماندوست، عضو کمسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، دکتر حسین قنادیان، رئیس سازمان بسیج هنرمندان، دکتر غلامرضا منتظری مدیرکل ارشاد اسلامی استان گلستان و هم چنین تعداد زیادی از هنرمندان جوان و پیشکسوت ادبیات داستانی کشور حضور داشتند.

گفتنی است اختتامیه هفتمین جشنواره ادبیات داستانی بسیج، بخش نهایی سی و دو جشنواره استانی داستان نویسان بسیجی سراسر کشور است که از آغاز سال جدید با ارائه صدها اثر داستانی به رقابت پرداخته اند.

منتخبین این جشنواره ها هم از روز دوشنبه با حضور در شهر زیبای گرگان و شرکت در کارگاه های آموزشی و نقد و بررسی داستان که در حاشیه ی این جشنواره تشکیل شده بود، در جریان جدید ترین رویدادهای ادبیات داستانی کشور و جهان قرار گرفتند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر