کد خبر: 78009 A

استاندار گلستان:

ملت ایران خود را آماده یک رخداد بزرگ سیاسی در دو هفته آینده می‎کند و در روز 24 خرداد پای صندوق‎های رای با حضور میلیونی و گسترده خود حماسه بزرگ دیگری به عنوان حماسه سیاسی را خلق خواهد کرد.

ایلنا-گرگان:استاندار گلستان گفت: ملت ایران به تعیین سرنوشت کشور حساس است و در روز 24 خرداد این اقیانوس مردمی تمام توطئه‎ها و فتنه‎های دشمنان داخلی و خارجی را نقش برآب خواهد کرد.
به گزارش خبرنگار ایلنا در گرگان،جواد قناعت در حاشیه چهل و یکمین جلسه ستاد اجرایی توسعه بخش کشاورزی گلستان در گفت‎وگو با خبرنگاران استان اظهار داشت: ملت ایران خود را آماده یک رخداد بزرگ سیاسی در دو هفته آینده می‎کند و در روز 24 خرداد پای صندوق‎های رای با حضور میلیونی و گسترده خود حماسه بزرگ دیگری به عنوان حماسه سیاسی را خلق خواهد کرد.
وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری، ملت ایران را پیشکسوت تمام ملت‎های جهان دانست و تصریح کرد: این پیشکسوت بودن در دوجنبه قابل استنباط است که اولین آن انقلابی گری است.
استاندار گلستان ادامه داد: ملت ایران در انقلابی‎گری زبانزد است به طوریکه به عنوان الگو و اسوه در انقلاب های منطقه شناخته شده و خیزش‎های مردمی و بیداری اسلامی نشأت گرفته از انقلاب اسلامی ایران است.

استاندار گلستان با اشاره به اینکه بیداری اسلامی دارای سه ویژگی است، ابراز داشت: انقلاب‎های منطقه به واقع کلمه، انقلاب‎های مردمی است که وابسته به بلوک شرق و غرب و یا احزاب مختلف نیست بلکه مردمی است اگرچه احزاب نیز در آن حضور دارند و ویژگی مردمی بودن در انحصار انقلاب اسلامی ایران است.
قناعت؛ استکبارستیزی را از دیگر شاخصه‎های انقلاب اسلامی ایران برشمرد و اذعان کرد: شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر انگلیس که اکنون به یک شعار جهانی تبدیل شده است، از ابتدای انقلاب اسلامی برای اولین بار بر لسان ملت ایران جاری بوده و تاکنون نیز هست.
وی اسلامی بودن خیزش‎های منطقه را نیز برخاسته از انقلاب اسلامی ایران دانست و یادآور شد: ملت‎های منطقه شعار الله‎اکبر و لااله‎الاالله سر می‎دهند که اینها شعار ماتریالیستی، لیبرالیستی و برگرفته از استراتژیست‎های غربی نیست بلکه برگرفته از شعار اسلامی است.
قناعت حضور گسترده، وسیع و میلیونی مردم در پای صندوق‎های رای را نشان‎دهنده اقتدار نظام خواند و ابراز داشت: کشور ایران نمایانگر مردم‌سالاری دینی است و دموکراسی واقعی در جمهوری اسلامی ایران کاملا مشهود است چنانکه از شخص اول کشور تا یک شهروند معمولی نتیجه انتخابات را نمی‎دانند و عزم و اراده ملی تعیین کنده سرنوشت انتخابات است.
وی با بیان اینکه مردم ایران از بصیرت و قدرت تحلیل سیاسی بالایی برخوردار هستند، مصداق مردمی بودن مارا حضور در پای صندوق های رأی دانست و اذعان کرد: مردم هوشمند ایران بارها و بارها اثبات کردند که بر تعیین سرنوشت کشورشان بسیار حساس هستند و به موقع نقش‎آفرینی می‎کنند.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر