کد خبر: 8740 A

مدیر کل شیلات گلستان:

اداره کل شیلات گلستان به عنوان یکی از پنج دستگاه اثر بخش استانی در افزایش درآمد سرانه استان شناخته شده است که اسناد عملیاتی افزایش درآمد سرانه در این بخش تدوین و به تصویب رسیده است.

گرگان- ایلنا: مدیر کل شیلات استان گلستان گفت: سند افزایش ارزش افزوده شیلات استان به تصویب شورای برنامه ریزی و توسعه گلستان رسید.

به گزارش خبرنگار ایلنا در گرگان علی اکبر پاسندی افزود: اداره کل شیلات گلستان به عنوان یکی از پنج دستگاه اثر بخش استانی در افزایش درآمد سرانه استان شناخته شده است که اسناد عملیاتی افزایش درآمد سرانه در این بخش تدوین و به تصویب رسیده است.

وی تصریح کرد: اسناد ارزش افزوده با هدف عملیاتی شدن راه‌های افزایش درآمد سرانه استان با بهره گیری از ظرفیتهای درون استانی تهیه و تصویب شده است.

به گفته وی ظرفیت‌های فوق العاده شیلاتی استان موجب شده تا این بخش به عنوان یکی از دستگاههای موثر در ایجاد اشتغال و ارزش افزوده استان معرفی شود.

وی با بیان اینکه حمایت از بخش شیلات موجب ایجاد اشتغال و توسعه پایدار استان شود، خاطرنشان کرد: تصویب سند ارزش افزوده شیلات استان شتاب در اجرایی شدن پروژه‌های مهم این بخش را به دنبال دارد.

مدیر کل شیلات استان گلستان تصریح کرد: پرورش می‌گو، ماهیان خاویاری، ماهیان گرمابی، سردآبی و زینتی و بچه ماهیان از مهم‌ترین بخشهای مورد توجه در سند ارزش افزوده استان است.

وی یادآور شد: استان گلستان قطب پرورش ماهیان خاویاری و می‌گوی کشور می‌باشد که در سال‌های اخیر سرمایه گذاری‌های خوبی در این بخش‌ها شده است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر