کد خبر: 91791 A

مدیركل تأمین اجتماعی استان گلستان خبر داد؛

هم اکنون تعداد سه هزار و ۷۵۰ نفر از طلاب و روحانیون استان گلستان تحت پوشش تأمین اجتماعی هستند که با احتساب افراد تبعی به بیش از سیزده هزار و ۳۰۰ نفر می‌رسد.

ایلنا: شعبه تأمین اجتماعی ویژه روحانیون و طلاب به مناسبت شصتمین سالگرد تأسیس سازمان در مرکز استان راه اندازی شد.
به گزارش ایلنا مدیرکل تأمین اجتماعی استان گلستان گفت: هم اکنون تعداد سه هزار و ۷۵۰ نفر از طلاب و روحانیون استان گلستان تحت پوشش تأمین اجتماعی هستند که با احتساب افراد تبعی به بیش از سیزده هزار و ۳۰۰ نفر می‌رسد.
محمد حیدری‌نژاد افزود: با افتتاح این شعبه علاوه بر کاهش حجم کاری شعب دیگر و صرفه جویی در وقت و هزینه بیمه شدگان، حجم رفت و آمد آن‌ها نیز به شعب کاهش می‌یابد و امور بیمه‌ای طلاب و روحانیون نیز با سرعت و دقت بیشتری مورد رسیدگی قرار می‌گیرد.
وی اعلام کرد: با توجه به افزایش تعداد بیمه شدگان در مرکز استان و نیز وجود نیروی متخصص و ظرفیت امکانات، شعبه سوم گرگان نیز در میدان کریمی این شهر راه اندازی شد.
وی خاطر نشان کرد: هم اکنون در گرگان تعداد ۳ شعبه و ۲ کارگزاری رسمی فعال هستند که با افتتاح شعبه ویژه روحانیون بر کیفیت خدمات به بیمه شدگان افزایش بیشتری می‌یابد.
مدیر کل تأمین اجتماعی گلستان اظهار کرد: شعـبه تأمین اجتماعی گنبد کاووس نیز به شعبه تیپ یک ارتقا یافت و ارتقای سایر شعب نیز در برنامه کاری این اداره کل است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر