کد خبر: 99458 A

با حضور مدیر کل دفتر مرکزی حراست شرکت مدیریت منابع ایران؛

مراسم تودیع و معارفه مدیر دفتر حراست این شرکت با حضور مدیر حراست شرکت مدیریت منابع آب ایران،مدیر حراست کل استان گلستان، مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان و معاونین و مدیران ستادی این شرکت انجام شد.

ایلنا: حسین حاجی حسینی به عنوان مدیر دفتر حراست شرکت آب منطقه‌ای استان گلستان منصوب شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در گرگان، مراسم تودیع و معارفه مدیر دفتر حراست این شرکت با حضور مدیر حراست شرکت مدیریت منابع آب ایران، مدیر حراست کل استان گلستان، مدیر عامل شرکت آب منطقه‌ای گلستان و معاونین و مدیران ستادی این شرکت انجام شد.

ایرج حیدریان مدیر عامل شرکت آب منطقه‌ای گلستان، در این مراسم از مدیر سابق دفتر حراست شرکت قدردانی کرد و گفت: جا به جایی در مسئولیت‌ها، امری عادی و نشانه پویایی نظام اداری کشور است.

وی پالایش نیروی انسانی و ظرفیت سازی را موجب رشد و تعالی سازمان دانست و گفت: به کارگیری نیروی انسانی که دارای انگیزه محکم و بالایی هستند موجب رشد و توسعه سازمان در جهت اهداف سازمانی خواهد شد.

حیدریان افزود: باید محیط هر سازمان را طوری بسترسازی نمود تا کارکنان بتوانند بدون دغدغه به انجام وظایف محوله بپردازند و مسائل حاشیه‌ای نتواند آنان را به بیراهه سوق دهد و این از وظایف اداره حراست در هر سازمانی است.

مدیر عامل شرکت آب منطقه‌ای گلستان با تاکید این نکته که نیروی انسانی جزء ارزشمند‌ترین سرمایه‌های هر سازمانی است خاطرنشان کرد: صیانت از تجهیزات و امکانات شرکت در حفاظت فیزیکی، It و حفاظت پرسنلی از جمله وظایف حراست هاست البته همه حراست‌ها در چارچوب شرح وظایف دفتر انجام وظیفه می‌نمایند.

در ادامه مراسم مدیر حراست کل استان گلستان نیز گفت: مدیر حراستی موفق است که بتواند فرهنگ حراستی را ترویج دهد که لازمه آن داشتن ارتباط مطلوب با خود، کارکنان و مدیر هرسازمانی است.

پارسا آرامش بخشی به مجموع همکاران، سالم سازی محیط و صیانت از حقوق کارکنان را از وظایف یک مدیر حراستی دانست و یاد آور شد: هرگونه اقدامی در حراست باید به نیت قرب خداوند متعال باشد.

وی تاکید کرد: مسئولیت امانت و فرصتی است برای کسی که به آن واگذار می‌شود بنابراین باید از فرصت و نعمتی که خداوند در اختیار هر مسئولی قرارداده ‌‌نهایت بهره‌برداری انجام گیرد و از آن در جهت رفع نیازهای مردم و خدمت رسانی استفاده نمود.

مدیرحراست کل استان گلستان به حفاظت از بیت المال، دوری از تجسس در امورات کارکنان، ارتباط مناسب ومطلوب با کارکنان و مردم‌داری توسط نیروهای حراست تاکید نمود.

مهندس محمد مهدی ایزدی، مدیر کل دفتر حراست شرکت مدیریت منابع آب ایران، نیز در ادامه این نشسـت، از زحمات عامر آقا خانی مدیر سابق دفتر حراست قدردانی کرد.

وی سپس انتصاب مهندس حاجی حسینی را به این سمت تبریک گفت و یادآور شد: حراست در هر سازمان بازوی توانمند مدیریت در اجرای اهداف هر سازمان است و باید تعامل بسیار خوبی با کارکنان، مدیریت و دستگاه‌های نظارتی داشته باشد.

ایزدی با اشاره به اینکه یک حراست کارآمد و موثر باید پیشگیری از آسیب‌ها و تهدیدات را سرلوحه کار خود قراردهد گفت: هنر حراست این است که باید از مسائل و چالشهایی که احتمال اتفاق آن خواهد بود پیشگیری نماید.

وی پرهیز از موازی کاری و سطحی نگری، مشاوره با مدیرعامل، تاثیر در تصمیم گیری‌ها و جلب اعتماد کارکنان را از وظایف دیگر حراست عنوان نمود.

در پایان این مراسم، با اهدای لوح تقدیر از زحمات مدیر سابق حراست شرکت تقدیر شد و مهندس حاجی حسینی به عنوان مدیر دفتر حراست شرکت آب منطقه‌ای استان گلستان منصوب و معرفی شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر