کد خبر: 1281 A

رئیس پلیس بندر انزلی:

رئیس پلیس بندر انزلی،گفت: امنیت ملموس در شهرستان بندر انزلی، موجب ورود بی سابقه گردشگر از سراسر نقاط كشور به این شهر ساحلی شده است.

ایلنا - انزلی: رئیس پلیس بندر انزلی، ابراز داشت: امنیت ملموس در شهرستان بندر انزلی، موجب ورود بی سابقه گردشگر از سراسر نقاط كشور به این شهر ساحلی شده است.

به گزارش ایلنا از انزلی، رحیم شعبانی در نشست پلیس انزلی با اعلام این خبر، اظهار داشت: شمار مسافران ورودی به این شهرستان ساحلی طی روزهای اخیر به قدری بوده كه نه تنها موجب تكمیلی ظرفیت مهمانپذیرها، كمپ مسافران، بوستان ها و پاركهای جنگلی شده بود، بلكه میادین و پیاده‌روهای شهر را نیز فرا گرفت.

وی اذعان کرد: ورود جمعیت انبوه هرچند موجب ایجاد گره های ترافیكی بویژه در ساعاتی از روز در خیابان های مركزی و اطراف بازارهای این شهر ساحلی شده بود ولی نیروهای پرتلاش پلیس توانستند با تلاش مضاعف در اسرع وقت، تسهیل در تردد وسائط نقلیه را به وجود آورند.

این مسئول، حجم ورود مسافران به این شهرستان را طی روزهای اخیر تقریبا بی سابقه دانست و خاطرنشان کرد: امنیت ملموس در شهرستان بندر انزلی، موجب سرازیر شدن مسافران از سراسر نقاط كشور به این شهر ساحلی شد.

شعبانی، تصریح کرد: پلیس در این ایام تلاش فوق العاده ای از خود به خرج داده تا مسافران بتوانند از موهبت های طبیعی و خدادادی و نقاط دیدنی این شهرستان بهره ببرند.

وی نقاط دیدنی این شهر را سواحل ماسه ای دریای خزر، تالاب انزلی، رویشگاه گلهای نیلوفر آبی و زیستگاه پرندگان آبی، پاركهای جنگلی، بندرگاه، بوستان ساحلی قدس (بلوار انزلی)، موج شكن انزلی، بوستان ساحلی پاسداران، كاخ میان پشته (موزه نظامی)، ساختمان قدیمی دادگستری، مناره فانوس دریایی (برج ساعت) و منطقه آزاد انزلی عنوان کرد.

فرمانده انتظامی بندر انزلی با پیش بینی این كه طی روزهای آینده مسافران زیادتری به این شهرستان سفر نمایند،متذکر شد: كاركنان فرماندهی انتظامی شهرستان بندرانزلی با آمادگی بیشتری به استقبال مسافران خواهند رفت.

شعبانی در پایان از مردم و مسافران خواست، با رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی و رعایت نظم عمومی، پلیس را جهت ارائه خدمات بهتر یاری رسانند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر