کد خبر: 1941 A

رئیس عقیدتی سیاسی پلیس گیلان:

رئیس عقیدتی سیاسی پلیس گیلان، مواظبت در رفتار، گفتار و كردار را اصلی اساسی برای پلیس دانست وتاکید کرد: رفتار پلیس باید جذب كننده اشخاص مذهبی و دفع كننده افراد ناهنجار باشد.

ایلنا - رشت: رئیس عقیدتی سیاسی پلیس گیلان در جمع پذیرفته شدگان مقاطع درجه داری پلیس استان، مواظبت در رفتار، گفتار و كردار را اصلی اساسی برای پلیس دانست و تاکید کرد: رفتار پلیس باید جذب كننده اشخاص مذهبی و دفع كننده افراد ناهنجار باشد.

به گزارش ایلنا از رشت،حجت الاسلام هادی شكری در مراسم فرماندهی انتظامی گیلان حضور 230 نفر از پذیرفته شدگان مرحله دوم مقاطع درجه داری پیمانی را به جمع فرماندهی انتظامی استان گرامی داشت.

وی خطاب به حاضران،بیان داشت: هر چند ایمان قوی شما، موجب حضورتان در جمع نیروی انتظامی برای خدمت به مردم شده است، ولی برای استمرار خدمت نیز دیانت، پایبندی به مقررات و اخلاقیات نیاز است.

این مسوول، مواظبت در رفتار، گفتار و كردار را اصلی اساسی برای پلیس دانسته وتاکید کرد: پلیس منظم، مقید و خدمتگزار باید رفتار، گفتار و كردارش تحت كنترلش باشد.

شكری، آینده نیروی انتظامی را متعلق به پذیرفته شدگان خواند و تصریح کرد: باید با تلاش، كوشش صادقانه، آینده خود را رقم زده و نام نیكی از خود در جامعه به جا بگذاریم.

وی، جاذبه و دافعه را از خصوصیات پلیس عنوان کرد و ابراز داشت: اعمال پلیس در جامعه باید به نوعی باشد كه جذب كننده اشخاص معتقد و مذهبی و دفع كننده اشخاص ناهنجار باشد به طوری كه شخص ناهنجار با دیدن پلیس، احساس ناامنی كرده و جرأت تخلف نداشته باشد.

رئیس عقیدتی سیاسی پلیس گیلان در پایان، توكل به خدا، توسل به قرآن و ائمه اطهار (ع) و عمل به رهنمودهای مقام عظمای ولایت را رمز موفقیت هر فرد در جامعه نامید و از حاضران خواست با تبعیت از این اصول، زمینه موفقیت و ارائه خدمات به جامعه را بیش از پیش برای خود هموار سازند.

130 نفر از پذیرفته شدگان جهت طی دوره آموزشی به پادگان ثامن الائمه (ع) مشهد مقدس و شهید ادیبی چالوس اعزام شده و پس از اتمام دوره جهت ارائه خدمت، به استان گیلان مراجعت خواهند كرد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر