کد خبر: 2059 A

آقایان کیهان هاشم‌نیا، سید حسین صابری و اکبر نیکزاد ثمرین به ترتیب به سمت استانداران گیلان، کهگیلویه و بویراحمد و اردبیل منصوب شدند.

رشت - ایلنا:هیئت وزیران عصر امروز (یکشنبه) به ریاست دکتر احمدی‌نژاد تشکیل جلسه داد.

به گزارش ایلنا از رشت و به نقل از سایت ریاست جمهوری، رییس‌جمهور و معاون اول رییس‌جمهور ضمن ضمن تقدیر و تشکر از بیانات مقام معظم رهبری به مناسبت هفته دولت، مطالب ارزشمند و اثرگذار رهبر معظم انقلاب را موجب نشاط و شعف اعضای دولت دانسته و خاطر نشان ساختند که فرمایشات ایشان، خستگی‌های ناشی از تلاش‌های شبانه‌روزی و زحمات بی‌دریغ آحاد دولت در عرصه‌های مختلف را زدود.

در ابتدای این جلسه، معاون اول رییس‌جمهور ضمن تقدیر و تشکر از بیانات مقام معظم رهبری به مناسبت هفته دولت، مطالب ارزشمند و اثرگذار رهبر معظم انقلاب را موجب نشاط و شعف اعضای دولت دانسته و خاطر نشان كرد که فرمایشات ایشان، خستگی‌های ناشی از تلاش‌های شبانه‌روزی و زحمات بی‌دریغ آحاد دولت در عرصه‌های مختلف را زدود و طراوت، شادی و شادمانی را در جان و کام دولتمردان دمید.

در ادامه این جلسه، از سوی هیئت دولت، آقایان کیهان هاشم‌نیا، سید حسین صابری و اکبر نیکزاد ثمری به ترتیب به سمت استانداران گیلان، کهگیلویه و بویراحمد و اردبیل منصوب شدند.

هیئت وزیران همچنین از زحمات استاندار قبلی استان گیلان در دوره تصدی تقدیر و تشکر نمود. در خاتمه، تعدادی از پیشنهادات دستگاه‌های اجرایی پس از بحث و بررسی، از تصویب دولت گذشت.

استاندار گیلان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر