کد خبر: 238 A

کمیسیون کارگری گیلان تصویب کرد:

كمیسون كارگری استان با هدف بررسی مسائل و مشكلات كارخانجات ایران برك و نوپوش به ریاست استاندار گیلان برگزار شد.

ایلنا - رشت: كمیسون كارگری استان با هدف بررسی مسائل و مشكلات كارخانجات ایران برك و نوپوش امروز به ریاست استاندار گیلان برگزار شد.

به گزارش ایلنا از رشت در این نشست كه جمعی از اعضای هیئت مدیره ومدیران عامل این دو شركت حضور داشتند: مقرر شد با توجه به تسهیلاتی كه كمیسیون كارگری برای شركت ایران برك و نوپوش فراهم كرده است این شركتها در مدت دو هفته 700میلیون تومان، معادل دوماه حقوق 520كارگر خودرا پرداخت كنند.

استمهال بدهی مالیاتی به مدت یكسال، تقسیط بدهی وهمكاری بانكهای عامل از دیگر مصوبات نشست كمیسون كارگری استان بود كه به ریاست نماینده عالی دولت در گیلان تشكیل شد.

استاندار گیلان در این نشست تاكید كرد:معاونین برنامه ریزی وسیاسی امنیتی بر نحوه اجرای صحیح وبه موقع مصوبات كمیسون كارگری نظارت دقیق داشته باشند.

مهدی سعادتی افزود: قرار شد تیمی به سرپرستی معاون برنامه ریزی در مدت 20روز گزارش جامع از وضعیت تركیب و اعضای سهام دار ایران برك ونوپوش تهیه كند تا با فراخوان همه این افراد تصمیمات لازم به منظور حل مشكلات گرفته شود، ضمن اینكه ضرورت دارد مدیران این دو كارخانه برای حل مشكلات نقشه راه مناسبی تهیه كنند.

وی تاکید کرد: بی شك در كنار حمایت مسئولان اگر ایران برك ونوپوش كیفیت محصولات خودرا افزایش دهد در بازاریابی بهتر و حل مشكل كمبود نقدینگی این دو شركت موثر است.

این مسوول در بخش دیگری از سخنانش با بیان اینكه در سال تولید ملی مدیران استان و بانكها با كار آفرینان واقعی نهایت همكاری را داشته باشند،اذعان داشت: باید ازهمه توان برای ایجاد اشتغال در جامعه بهره برد.

سعادتی همچنین بابیان اینكه عده ای از هربهانه ای برای سیاه نمایی در جامعه بهره می برند به سوء استفاده اززلزله اخیر اشاره كرد و گفت: باید با كار وتلاش دست به دست هم دهیم تا كسی از این فضاها بهره برداری نادرست نكند.

پایان پیام

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر