کد خبر: 2512 A

مدیرعامل مخابرات گیلان خبر داد:

شركت مخابرات گیلان به منظور جلوگیری از سرقت كابل های مخابراتی توسط افراد سودجو، اقدام به نصب دستگاه هشدار دهنده (دزدگیر) نموده است.

ایلنا- شفت: مدیرعامل شرکت مخابرات گیلان،گفت: در پی هماهنگی و تعامل نیروی انتظامی و این شركت، دو نفر از سارقین كابلهای مخابراتی در روستای ذولپیران حومه شهرستان شفت دستگیر شدند.

علی نعمتی در گفتگو با خبرنگار ایلنا در شفت با اعلام این خبر،اظهار داشت:شركت مخابرات گیلان به منظور جلوگیری از سرقت كابل های مخابراتی توسط افراد سودجو، اقدام به نصب دستگاه هشدار دهنده (دزدگیر) نموده است.

وی ابراز داشت:در مدت دو هفته گذشته تاكنون چهار نفر از سارقین در شهرستانهای صومعه سرا و شفت توسط نیروی انتظامی دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند.

این مسوول، اذعان کرد:با توجه به اعتراضات مردمی و مشتركان مبنی بر قطع ارتباطات تلفنی آنان به دلیل سرقت كابلهای مخابراتی، این شركت در یك اقدام ابتكاری، اقدام به نصب سیستم هشدار دهنده بر روی كابلها نموده و مصمم است كه این سیستم را در تمامی شهرستانها، علی الخصوص مراكز مخابراتی تمامی روستاها نصب نماید.

نعمتی هم چنین از انتخاب شرکت مخابرات گیلان به عنوان پایلوت برنامه تغییر و تحول شركت مخابرات ایران خبر داد و بیان داشت:: بررسی های دقیقی كه از شركت های مخابرات استانها به عمل آمد خوشبختانه مخابرات گیلان با دارا بودن پتانسیل بسیار خوب و امكانات و ظرفیتهای مناسب، به عنوان پایلوت اجرای پروژه مورد توجه قرار گرفت كه می تواند نمونه موفقی برای ادامه كار در سایر استانها باشد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر