کد خبر: 34034 A

رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان لنگرود:

برپایی محافل وعظ و خطابه، روضه خوانی و عزاداری، برگزاری محافل انس با قرآن، قرائت ادعیه و زیارت، راه اندازی نمایشگاه های فرهنگی و برگزاری نشست های بصیرتی از اعم برنامه های پیش بینی شده این طرح است.

ایلنا - لنگرود: رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان لنگرود، گفت  گفت: 30 بقعه در لنگرود و بخش های تابعه میزبان طرح بصیرت عاشورایی خواهند بود که در دهه آخر ماه صفر برگزار خواهد شد.

به گزارش ایلنا از لنگرود  حسین  یوسف زاده ابا اعلام این خبر اظهار کرد: برپایی محافل وعظ و خطابه، روضه خوانی و عزاداری، برگزاری محافل انس با قرآن، قرائت ادعیه و زیارت، راه اندازی نمایشگاه های فرهنگی و برگزاری نشست های بصیرتی از اعم برنامه های پیش بینی شده این طرح است.

 وی در ادامه از برگزاری سوگواره آیینی «شط سرخ» در بقعه متبرکه آقا سید حسین لنگرود با همکاری ادارات  اوقاف و امور خیریه  و نیز  میراث فرهنگی این شهرستان  خبر داد.

این مسئول ابراز کرد:این  مراسم که در روز چهارشنبه 13 دی به مناسبت اربعین شهادت امام حسین (ع) بر پا شد، گروه های نمایشی به اجرای برنامه تعزیه خوانی در بیان رشادت های شهدای کربلا و رنج و آلام اسرای واقعه عاشورا پرداختند.

 

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر