کد خبر: 41651 A

رئیس پلیس صومعه سرا خبر داد:

در اجرای این طرح از 73 واحد صنفی در رسته های مختلف به صورت محسوس و نامحسوس بازدید كه در این راستا، 15 واحد صنفی قلیانسرا، كافه سنتی و قهوه خانه به دلیل عدم رعایت مقررات انتظامی و صنفی، پلمپ و از ادامه فعالیت آنها جلوگیری شد

ایلنا- صومعه سرا: رئیس پلیس صومعه سرا از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و پلمپ 15 واحد صنفی قلیان سرا در این شهرستان خبر داد.

به گزارش ایلنا از صومعه سرا، احمد عسكری،در نشست فرماندهی انتظامی صومعه سرا  با اعلام این خبر،اظهار کرد: مأموران پلیس امنیت عمومی اداره نظارت بر اماكن عمومی  صومعه سرا با تلاش شبانه روزی طرح ارتقاء امنیت اجتماعی را با همکاری مسئولان اتحادیه های صنفی و نماینده تعزیرات حکومتی در سطح این شهرستان اجرا كردند.

به گفته وی، در اجرای این طرح از 73 واحد صنفی در رسته های مختلف به صورت محسوس و نامحسوس بازدید كه در این راستا، 15 واحد صنفی قلیان سرا، كافه سنتی و قهوه خانه به دلیل عدم رعایت مقررات انتظامی و صنفی، پلمپ و از ادامه فعالیت آنها جلوگیری شد.

این مسئول  در پایان به واحدهای صنفی در خصوص رعایت شئونات اسلامی و آئین نامه ابلاغی اداره اماكن هشدار داد و از مردم فهیم شهرستان خواست، در صورت علم و آگاهی از هرگونه ناهنجاری در جامعه، مراتب را سریعاً به مركز فوریتهای پلیسی 110 اطلاع دهند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر