کد خبر: 42609 A

مدیر روابط عمومی شهرداری رشت خبر داد:

شهرداری رشت در راستای پاسداشت ایام الله دهه فجر و در آستانه سی و چهارمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، برنامه های متنوعی تدارک دیده که از جمله آنها آذین بندی شهر است.

مدیر روابط عمومی و امور بین المللی شهرداری رشت،ابراز کرد: شهرداری رشت در راستای پاسداشت ایام الله دهه فجر و در آستانه سی و چهارمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، برنامه های متنوعی تدارک دیده است.

به گزارش ایلنا از گیلان،علی رضا حسنی  با اعلام این خبر، اظهار کرد: آذین بندی شهر (پرچم های رنگی، المان های شهری) میادین، پل ها و معابر عمومی و مجموعه های ورزشی،برگزاری مسابقه عکاسی ویژه راهپیمایی و ایام ا... ۱۲ و ۲۲ بهمن با عنوان ثبت لحظه های حضور  و آزادسازی ۳۴ کبوتر به عنوان نماد انقلاب آزادگی از جمله برنامه های در دست اقدام شهرداری رشت در دهه فجر امسال است.

وی حرکت نمادین ۳۴ دوچرخه سوار با پرچم جمهوری اسلامی ایران از مزار شهدا تا میدان شهدای ذهاب،برگزاری مسابقه اینترنتی طراحی تیشرت در دو بخش آزاد و موضوعی (دستاوردها و پیشرفت های علمی انقلاب اسلامی)، مسابقه آدمک سازی با عنوان (آدمکهای استکبار)،جشنواره ورزشی آقایان،جشنواره ورزشی بانوان، نمایش خیابانی با موضوع انقلاب اسلامی،اجرای برنامه توسط گروه موزیک شهرداری رشت در میادین و محلات  و  نصب پرچم های جمهوری اسلامی ایران به شکل عمودی در تیرک بلوارها از دیگر برنامه های شهرداری رشت در طول ایان ایام عنوان کرد.

این مسئول، ادامه داد: نصب بنرهای متناسب با دهه فجر در محل استندها و جمع آوری بنرهای غیر مرتبط از سطح شهر، فعال بودن تلویزیون شهری، اجرای ویژه برنامه ای در شب ۲۲ بهمن، همزمان با بانگ الله اکبر و  تهیه و نصب پوسترهایی جهت نصب در کلیه تاکسی ها و اتوبوس های درون شهری از دیگر برنامه هاست.

حسنی  هم چنین فضا آرایی جایگاه مراسم و میدان شهرداری، نصب سیستم صوتی در میدان شهرداری، ایجاد دو جایگاه با داربست در دو سوی میدان برای استقرار خبرنگاران و عکاسان، حضور در مزار شهدا و تجدید میثاق با شهدا و  رایگان بودن اتوبوس ها در روز ۱۲ و ۲۲ بهمن جهت سرویس دهی به همشهریان- از جمله  دیگر اقدامات شهرداری رشت ذکر کرد.

وی در پایان تاکید کرد: با توجه به نقش تاثیر گذار تزئینات و فضاسازی شهری، فعالیت های گسترده به منظور حفظ این ایام در حال انجام است.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر