کد خبر: 43089 A

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر گیلان اعلام کرد:

پلیس مبارزه با مواد مخدر استان گیلان از هیچ كوششی در زمینه برخورد با سوداگران مرگ فروگذار نخواهد كرد/ اكیپ های عملیاتی با تعقیب و مراقبت شبانه روزی، 2 تن از اعضای این باند كه قصد انتقال محموله مواد مخدر و توزیع آن در سطح استان داشتند را در یك عملیات منسجم پلیسی دستگیر كردند

ایلنا- رشت:رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان گیلان از انهدام یك باند تهیه و توزیع مواد مخدر و كشف 15 كیلوگرم تریاك در شهرستان رشت خبر داد.

به گزارش ایلنا از رشت،فرهاد فلاح كریمی امروز با اعلام این خبر،اظهار کرد: ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر ا گیلان  در پی گزارش های مردمی مبنی بر فعالیت یك باند تهیه و توزیع مواد مخدر به سركردگی شخصی به هویت معلوم در شهرستان رشت، پیگیری این موضوع را به طور ویژه در دستور كار خود قرار دادند.

وی ادامه داد:  مأموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با انجام تحقیقات نامحسوس پلیسی، اعضای این باند را شناسایی و به چگونگی حمل یك محموله مواد مخدر به استان گیلان پی بردند.

این مسئول،خاطر نشان کرد: اكیپ های عملیاتی با تعقیب و مراقبت شبانه روزی، 2 تن از اعضای این باند كه قصد انتقال محموله مواد مخدر و توزیع آن در سطح استان داشتند را در یك عملیات منسجم پلیسی دستگیر كردند.

فلاح كریمی همچنین بیان داشت: مأموران با کسب مجوز قانونی از مقام قضایی در بازرسی از منزل سركرده باند، 15 كیلوگرم ماده مخدر از نوع تریاك كشف و ضبط  کردند.

وی  در پایان از تلاش شبانه روزی پلیس برای مبارزه با مواد افیونی خبر داد و اعلام كرد: پلیس مبارزه با مواد مخدر استان گیلان از هیچ كوششی در زمینه برخورد با سوداگران مرگ فروگذار نخواهد كرد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر