کد خبر: 43351 A

مدیرعامل برق منطقه ای گیلان:

شرکت برق منطقه ای گیلان در دهه فجر امسال پنج پروژه ملی و زیر بنایی با ارزش تقریبی 40 ملیارد تومان به بهره برداری می رساند/80 نفر از این نیروها مورد نیاز باید دارای مدارک تحیلی دیپلم و فوق دیپلم باشند/با کمبود نیروی انسانی مواجه هستیم.

ایلنا- رشت: مدیرعامل برق منطقه ای گیلان از استخدام 140 نیروی انسانی امسال در این شرکت دولتی خبر داد و گفت:میزان تولید برق در گیلان سه برابر میزان مورد نیازا استان و مازاد بر نیاز به استانهای همجوارشامل زنجان، قزوین،البرز،مازندران و در صورت نیاز به  آذربایجان و اردبیل از طریق خطوط شبکه های سراسری انتقال داده می شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از رشت، کریم آزاد گان ظهر امروز با حضور در نشست خبری به مناسبت سی و چهارمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی،اظهار کرد: شرکت برق منطقه ای گیلان در دهه فجر امسال پنج پروژه ملی و زیر بنایی با ارزش تقریبی 40 ملیارد تومان به بهره برداری می رساند.

وی یکی از پروژه های قابل افتتاح در دهه فجر امسال را بهره برداری از پروژه خط 230 کیلو وات لوشان به دیلمان عنوان و خاطر نشان کرد: این پروژه با مشارکت کارخانه سیمان گیلان سبز به طول حدود 65 کیلومتر که عملیات اجرائی آن از فروردین 89شروع شد، دهه فجر سال جاری افتتاح می شود.

به گفته وی این پروژه با هزینه ای بالغ بر 16میلیارد تومان و با هدف تغذیه کارخانه سیمان گیلان سبز از طریق نیروگاه لوشان و در آینده جهت تغذیه 230 کیلو ولت دیلمان احدا ث شده است.

این مسئول پروژه بازسازی خط 63 کیلو ولت تک مداره رشت دو – رشت شمالی را از دیگر پروژه های قابل افتتاح در دهه فجر امسال اعلام کرد و افزود: هدف ازاجرای این پروژه افزایش اطمینان شبکه فوق توزیع شهر رشت و با اعتباری حدود 7732 میلیون ریال در سال 89 آغاز و دهه فجر امسال به بهره برداری خواهد رسید.

آزاد گان با اعلام بهره برداری از پروژه خط 63 کیلو ولت رشت شمالی – منطقه آزاد انزلی در دهه فجر امسال، هزینه صرف شده برای احداث آن را بالغ بر 52300 میلیون ریال و با هدف تامین برق واحدهای مستقر در منطقه آزاد تجاری و صنعتی بندر انزلی ذکر کرد.

وی ابراز کرد: در دهه فجر امسال هم چنین پروژه 63/20 کیلو ولت معلم رشت با هدف تقویت و تامین انرژی مطمئن و پایدار نواحی مرکزی شهر رشت و با تکنولوژی پیشرفته دی سی اس و جی ای اس برای اولین بار در گیلان به صورت کاملا indoor و در فضای بسته و  کمپکت اجرا شد.

این فعال صنعت برق گیلان، اعتبار صرف شده برای این پروژه را 95000 میلیون ریال بیان کرد و یاد آور شد: محل احداث این پت  بلوار معلم  رشت جنب استانداری گیلان و آغاز عملیات اجرایی آن ازاوایل تابستان 89 بوده است.

آزاد گان،تصریح کرد:بهره برداری از پروژه پست 63/20 کیلو ولت منطقه آزاد تجاری و صنعتی انزلی با هدف تامین برق این منطقه با اعتباری حدود 80 میلیارد ریال عملیات احداث آن از سال 86 آغازشده بود،ازدیگر پروژه هاست.

وی از جذب 140 نیروی انسانی امسال در  برق منطقه ای گیلان خبر داد و اذعان داشت: با کمبود نیروی انسانی مواجه هستیم و در امسال گزینش و آگهی جذب نیروی استانی داریم که در سایت این شرکت درج شده است.

مدیرعامل برق منطقه ای گیلان، تاکید کرد: 80 نفر از این نیروها  مورد نیاز  باید دارای مدارک تحیلی دیپلم و فوق دیپلم باشند.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر