کد خبر: 445 A

سرپرست پلیس مبارزه با مواد مخدر گیلان از دستگیری اعضای یك باند قاچاق مواد مخدر و كشف حدود 40 كیلوگرم تریاك در این استان خبر داد.

ایلن ا- رودبار: سرپرست پلیس مبارزه با مواد مخدر گیلان از دستگیری اعضای یك باند قاچاق مواد مخدر و كشف حدود 40 كیلوگرم تریاك در این استان خبر داد.

فرهاد فلاح كریمی در گفتگو با خبرنگار ایلنا در رودبار کشف این میزان مواد مخدر را در پی گزارشهای مردمی مبنی بر فعالیت یك باند تهیه و توزیع مواد مخدر به سركردگی شخصی به هویت مهدی عنوان کرد.

به گفته وی ماموران عملیات ویژه پلیس مواد مخدر گیلان موضوع را به طور ویژه در دستور كار خود قرار دادند.

و با تعقیب و مراقبت های نامحسوس پلیسی و با همكاری پلیس مبارزه موادمخدر شهرستان های صومعه سرا و ماسال، از صحت گزارشهای مردمی اطمینان حاصل نموده و اعضای این باند را شناسایی كردند.

وی خاطر نشان کرد: مأموران به چگونگی و زمان حمل یك محموله مواد مخدر به گیلان پی برده و 3 همدست مهدی كه قصد حمل مواد به منزل این متهم را در یكی از روستاهای شهرستان صومعه سرا داشتند را در یك عملیات منسجم پلیسی دستگیر كردند.

فلاح كریمی،بیان كرد: ماموران سپس در بازرسی از منزل این متهم، 39 كیلو و800 گرم ماده مخدر از نوع تریاك را كه به طرز ماهرانه ای جاسازی شده بود، كشف و ضبط كردند.

در پایان با اعلام تلاش شبانه روزی مأموران برای زدودن این ماده افیونی از جسم و روح جوانان استان، تاکیدكرد: پلیس از هیچ كوششی در زمینه برخورد با سوداگران مرگ فروگذار نخواهد کرد.

پایان پیام

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر