کد خبر: 46083 A

استاندار گیلان در معرفی فرماندار جدید رودبار:

باید قدردان مردم هوشمند، با بصیرت كشورمان باشیم/ مردم باتوجه به مشكلات اقتصادی، سختی و تحریم با حضور ارزشمند خود در راهپیمایی 22 بهمن موجب یأس و ناامیدی دشمنان شدند و وظیفه ما مسئولین آن است كه با تمام توان خود در جهت حل مشكلات مردم گام برداریم.

ایلنا- گیلان: استاندار گیلان با  از زحمات علی موذن فرماندار سابق رودبار، غلام حسین رجبی را به عنوان  نماینده عالی دولت در این شهرستان معرفی كرد.

 به گزارش ایلنا از رودبار،استاندار گیلان در جلسه شورای اداری رودبار به منظور تودیع و معارفه فرماندار این شهرستان برگزار شد، با اشاره به حضور پرشور مردم در راهپیمایی روز گذشته 22بهمن، اظهار  کرد: مردم با بصیرت و ولایتمدار ایران اسلامی باردیگر با حضور حماسی و چشمگیر خود در راهپیمایی 22 بهمن روز گذشته برگ زرین دیگری را در دفتر پرافتخار این مرز و بوم ثبت و ضبط نمودند و موجب یأس و ناامیدی دشمنان شدند.

وی حضور چشمگیر مردم در راهپیمایی روز گذشته پس از گذشت 34 سال از پیروزی شكوهمند انقلاب اسلامی را اتفاق بزرگ و ارزشمندی ارزیابی کرد و آن را نشان از هدایت الهی دانست.

این مسئول،خاطر نشان   كرد: در دوران پیش از انقلاب وضعیت كشور به گونه ای بود كه سازمان جاسوسی آمریكا با هزینه 50میلیون دلاری توانست دولت مصدق را براندازد.

هاشم نیا،ابراز کرد: به بركت نظام  جمهوری اسلامی و رهبری پیامبر گونه امام راحل و همچنین رهبری داهیانه مقام معظم رهبری و با مجاهدت و فداكاری و از خود گذشتگی شهدا، جانبازان و ایثارگران اكنون شاهد آن هستیم كه مردم ولایتمدار و با بصیرت ایران اسلامی با تمام توان خود و هوشمندانه در جهت حفظ ارزش های انقلاب در صحنه هستند.

وی موقعیت شناسی،دوست و دشمن شناسی، قدردانی ونعمت شناسی را از ویژگی های بارز مردم خوب ایران اسلامی  توصیف کرد   و متذکر شد: همان گونه كه معمار كبیر انقلاب فرمودند حفظ اصل نظام اوجب واجبات است كه این فرموده نشان از اهمیت و بزرگی این مهم ا دارد.

نماینده عالی دولت در گیلان با  تاکید بر این که  در هیچ مقطعی چنین هجمه و سم پاشی از سوی دشمنان برعلیه نظام مقدس جمهوری اسلامی وجود نداشت افزود: با توجه به هجمه های گسترده دشمنان علیه نظام،. مردم ولایتمدار وبا بصیرت ایران اسلامی با تمام توان خود در جهت حفظ ارزش ها در صحنه هستند.

هاشم نیا با اذعان بر این که  باید قدردان مردم هوشمند، با بصیرت كشورمان باشیم تصریح كرد: مردم باتوجه به مشكلات اقتصادی، سختی و تحریم با حضور ارزشمند خود در راهپیمایی 22 بهمن موجب یأس و ناامیدی دشمنان شدند و وظیفه ما مسئولین آن است كه با تمام توان خود در جهت حل مشكلات مردم گام برداریم.

و ی نظارت بر بازار برای از بین بردن جو روانی را از جمله وظایف مهم مسئولین برشمرد و افزود: بخشی از گرانی در بازار ناشی از جو روانی است كه در بازار وجود دارد كه تمامی مسئولین باید با تمام توان خود در جهت از بین بردن این جو روانی تلاش  کنند.

این مسئول  خدمت خالصانه مسئولین به مردم را جواب حضور پرشور مردم در راهپیمایی  خواند و تصریح کرد: باید با تمام توان خود در جهت خدمت به مردم تلاش کنیم.

هاشم نیا، با تاكید برتوجه ویژه مسئولین جهت جبران عقب ماندگی ها در شهرستان رودبار افزود: توسعه پایدار و متوازن در راستای محرومیت زدایی و جبران عقب ماندگی از جمله اولویت های مهمی به شمار می رود كه تمامی مسئولین امر باید توجه ویژه ای به آن داشته باشند.

وی شهرك صنعتی لوشان را از جمله شهرك های صنعتی مهم  گیلان  معرفی کرد و افزود : شهرستان رودبار دومین رتبه تأثیرگذاری در تولید ناخالص استان را به خود اختصاص داده است.

استاندار گیلان  توجه ویژه مسئولین در جهت جبران عقب ماندگی های شهرستان رودبار  ضروری دانست و یاد آورشد: بخش عمده ای از سرمایه گذاری راه آهن استان در منطقه رودبار صورت پذیرفته است و این پروژه از جمله پروژه های مهمی بشمار می رود كه توجه ویژه رئیس جمهور رابه خود جلب كرده است.

هاشم نیا  با اشاره به اهمیت احداث سد دیورش رودبار  اظهار داشت: احداث این سد برای شهرستان بسیار مهم است.


نماینده  مردم  رودبار نیز در این جلسه  مردمان این شهرستان را مردمانی ولایتمدار، متدین و با بصیرت  نامید و گفتک  در راهپیمایی 22 بهمن روز گذشته شاهد حضور پررنگ مردم خوب این شهرستان بودیم كه باردیگر قدرت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی را به جهانیان اثبات نمودند.

عط ا لله احكیمی تصریح كرد: به همت نظام مقدس جمهوری اسلامی خدمات شایان توجهی در این شهرستان صورت پذیرفت و اقدامات ارزشمند مسئولین در طول ادوار گذشته رودبار را به سمت توسعه و تعالی پیش برده است.

وی ادامه داد: البته با توجه به اقدامالت خوب صورت گرفته در دوران انقلاب هنوز رودبار ازمحرومیت هایی برخوردار است كه نیازمند توجه ویژه مسئولین در جهت جبران عقب ماندگی ها ا ست.

ایرج مؤذن فرماندار سابق رودبارنیز ضمن ارائه گزارشی از اقدامات صورت گرفته در این شهرستان در دوران تصدی وی به عنوان فرماندار رودبار اظهار داشت: از سال 1390 تا سال 1391، 762 پروژه در بخش های مختلف در این شهرستان اجراء گردید بگونه ای كه در هرماه شاهد افتتاح و بهره برداری 25 پروژه در این شهرستان بودیم.

در ادامه این مراسم حجت الاسلام داودی امام جمعه  رودبار ضمن تشكر و قدردانی از زحمات مؤذن فرمان دار سابق این شهرستان و با آرزوی موفقیت برای فرماندار جدید در انجام وظایف خود اظهار داشت: باتوجه به كارهای خوب صورت گرفته در دوران نظام مقدس جمهوری اسلامی در این شهرستان اما هنوز شاهد محرومیت های بسیاری در این شهرستان هستیم كه انشاء ا... باتوجه ویژه مسئولین شاهد حل مشكلات این شهرستان باشیم.

حجت الاسلام بابایی امام جمعه شهر لوشان گفت: مردم شهرستان رودبار مردمی علاقمند به انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند و در جهت حفظ آن از هیچ تلاش و كوششی فرو گذار نیستند.

در ادامه این مراسم  استاندار گیلان ضمن قدردانی از زحمات علی موذن فرماندار سابق این شهرستان غلام حسین رجبی را به عنوان فرماندار جدید شهرستان رودبار معرفی كرد.

در ادامه این جلسه غلامحسین رجبی فرماندار جدید شهرستان رودبار اظهار داشت: امیدوارم با توكل برخدا و عنایت امام زمان (عج) و با كمك و پشتیبانی تمامی مسئولین بتوانیم در راستای خدمت صادقانه به مردم گام برداریم و این امر میسر نمی گردد جزء با همدلی و همراهی تمامی مسئولین و مردم.

گفتنی است: غلامحسین رجبی پیش از این معاون مدیركل امنیتی و انتظامی استانداری، معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار رشت و مسئول دبیرخانه شورای تأمین استان بوده است. لازم به ذكر است: ایرج مؤذن نیز به عنوان مدیركل پدافند غیرعامل استان منصوب شد.

استاندار گیلان همچنین در سفر خود به شهرستان رودبار مجتمع خدمات رفاهی طلوع مهتاب گیلان را افتتاح كرد. این مجتمع در زمینی به مساحت حدود 13 هزار متر مربع در كیلومتر 4 ازاد راه رشت به قزوین با اعتباری بالغ بر 70 میلیارد ریال ساخته شده و شامل جایگاه سوخت، فروشگاه عرضه محصولات منطقه، خدمات خودرویی است.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر