کد خبر: 47112 A

رئیس پلیس فتای گیلان:

شهروندان گیلانی به هیچ وجه اقدام به خرید داروهایی كه از طریق سایت های اینترنتی تبلیغ و عرضه می شوند، نكنند و حتماً برای تهیه دارو حتی از مبادی مجاز و قانونی با پزشك خود مشورت کنند.

ایلنا- رشت: رئیس پلیس فتای  گیلان از شناسایی و دستگیری مدیر وبگاه اینترنتی فروش داروهای غیر مجاز  در این استان خبر داد.

به گزارش ایلنا از رشت ایرج محمدخانی  با اعلام این خبر، اظهار کرد: كارشناسان تیم رصد این پلیس در پایش فضای مجازی، وب گاه اینترنتی را شناسایی كردند كه گرداننده آن با تبلیغات اغوا كننده، كاربران را اغفال و در قبال دریافت وجه مورد نظر، داروهای غیرمجاز جنسی را برای آنان ارسال می كرد.

وی ادامه داد:  با پی جویی های فنی و پلیسی انجام شده، هویت اصلی مدیر وب گاه اینترنتی متخلف احراز شده و با هماهنگی مقام قضایی در یكی از شهرهای گیلان دستگیر و در بازرسی از منزل وی نیز ادله دیجیتالی مرتبط با بزه ارتكابی كشف و ضبط شد.

به گفته این مسئول، در بررسی یك دستگاه كیس مكشوفه از متهم 35 ساله، تعداد زیادی كلیپ و عكس های مستهجن به دست آمد و متهم نیز با توجه به شواهد و قرائن موجود به بزه انتسابی خود اعتراف و با تشكیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به دستگاه قضایی معرفی شد.

محمد خانی تاکید کرد:  استفاده از داروهای غیر مجازی كه خارج از شبكه دارویی كشور توزیع می شود، می تواند اثرات جبران ناپذیری را به دنبال داشته باشد.

وی در پایان به شهروندان گیلانی توصیه كرد، به هیچ وجه اقدام به خرید داروهایی كه از طریق سایت های اینترنتی تبلیغ و عرضه می شوند، نكنند و حتماً برای تهیه دارو حتی از مبادی مجاز و قانونی با پزشك خود مشورت کنند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر