کد خبر: 49040 A

جعفرزاده خطاب به وزیر نفت؛

هم اکنون ورود بنزین سوپر نیز به استان قطع گردیده و تعدادی از جایگاههای فروش بنزین که بخشی از مخازن ذخیره خود را برای بنزین سوپر اختصاص می‌داده‌اند، از وضعیت فعلی دچار ضرر و زیان شده‌اند. ضمن اینکه در استان‌های همجوار چنین کمبودی احساس نمی‌شود.

ایلنا- رشت: یکی از نمایندگان مردم رشت در مجلس شورای اسلامی در خصوص حل مشکلات جایگاه داران بنزین و جلوگیری از احتمال تسری آن به بخش حمل و نقل فرآورده‌های نفتی گیلان تذکر داد و در آن تاکید کرد: مدیرعامل نفت منطقه گیلان از پاسخگویی به جایگاه داران طفره می‌رود.

به گزارش ایلنا از گیلان، در شرح تذکر غلام علی جعفرزاده ایمن آبادی خطاب به رستم قاسمی آمده است: بنا به اطلاع واصله تعدادی از اعضای انجمن صنفی جایگاه داران بنزین در ملاقات با برخی مسئولان پخش فرآورده‌های نفتی منطقه گیلان، از تاخیرهای مکرر و طولانی در دریافت، کارمزد ناشی از فروش بنزین ابراز نارضایتی نمودند.

وی در ادامه می‌افزاید: ضمن اینکه مشکل فوق در حال تسری به بخش حمل و نقل سوخت بوده و در صورت ادامه روند فعلی، در آینده نزدیک، آن بخش هم با بحران مواجه خواهد شد.

۱- به رغم پیگیری‌ها و مراجعه جایگاه داران یاد شده به مدیرعامل نفت منطقه گیلان، اقدام موثری از سوی وی برای رایزنی با مرکز و ارائه راه حل صورت نگرفته و حتی در روزهای اخیر از پاسخگویی به آن‌ها نیز طفره رفته و در صدد وانمود کردن آن بعنوان یک شکل فرا استانی می‌باشد.

۲- اعضای انجمن صنفی جایگاه داران استان، از افراد منطقی و هماهنگ بوده و حتی در مواردی که از حمایت مدیرعامل نفت مایوس شده‌اند به صورت خودجوش نسبت به مدیریت بحران اقدام نموده‌اند.

۳- خاطر نشان می‌شود، هم اکنون ورود بنزین سوپر نیز به استان قطع گردیده و تعدادی از جایگاههای فروش بنزین که بخشی از مخازن ذخیره خود را برای بنزین سوپر اختصاص می‌داده‌اند، از وضعیت فعلی دچار ضرر و زیان شده‌اند. ضمن اینکه در استان‌های همجوار چنین کمبودی احساس نمی‌شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر