کد خبر: 53235 A

سرپرست جمعیت هلال احمر گیلان اعلام کرد؛:

هموطنان کمک های نقدی خود را به حساب 99999 بانک ملت واریز نمایند تا نوید بخش آنانی باشند که آفتاب لبخند را غروب کرده می پندارند

ایلنا- رشت:  سرپرست جمعیت هلال احمر  گیلان،گفت:  با بیان این مطلب گفت: کارکنان این نهاد امداد گر  در اقدامی خداپسندانه و خیرخواهانه جهت مشارکت در اجرای طرح ملی فرشتگان رحمت برای کمک به اقشار نیازمند و خانوادهای بی سرپرست و بد سرپرست که تحت پوشش هیچ نهاد یا سازمان حمایتی نمی باشند یک روز از حقـوق خود را برای اجرای این طرح اختصاص دادند.

به گزارش ایلنا از رشت، محمد حسن یزدان پناهی  امروز دوشنبه با اعلام این خبر،هدف از اجرای این طرح را سازماندهی و هدایت کمک های مردمی جهت ارتقای اثر بخشی و کارایی، حمایت از اقشار نیازمند به ویژه زنان سرپرست خانوار همچنین همدلی با خانواده های نیازمند در ایام نوروز عنوان کرد.

به گفته وی  کمک های نقدی پس از جمــع آوری به صورت سبدهای غـذایی هریــک به ارزش 2 میلیون ریال در اختیار خانواده های بی بضاعت قرار می گیرد.

این مسئول از  هموطنان  در خواست کرد  کمک های نقدی خود را به حساب 99999 بانک ملت واریز نمایند تا نوید بخش آنانی باشند که آفتاب لبخند را غروب کرده می پندارند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر