کد خبر: 54471 A

رئیس سازمان بازرسی کل کشور خبر داد:

شروع و تحقیقات اولیه توسط سازمان بازرسی کل کشور صورت گرفته و برای تکمیل اطلاعات بیشتر دوستان اداره اطلاعات کمک کردند و پرونده هم اکنون تکمیل و به دادسرا تحویل داده شده است.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور  از از دستگیری و بازداشت چند نفر در ارتباط با پرونده شورای شهر رشت و صدور احکام توسط مقامات قضایی خبر داد

به گزارش خبرنگار ایلنا از رشت، مصطفی پور محمدی امروز پنج شنبه در نشست خبری با خبرنگاران که در دفتر نماینده ولی فقیه در گیلان برگزار شد، از دستگیری و بازداشت چند نفر در ارتباط با پرونده شورای شهر رشت خبر داد.

وی اظهار کرد:شروع و تحقیقات اولیه توسط سازمان بازرسی کل کشور صورت گرفته و برای تکمیل اطلاعات بیشتر دوستان اداره اطلاعات کمک کردند و پرونده هم اکنون تکمیل و به دادسرا تحویل داده شده است.

این مسئول،خاطر نشان کرد: برای دستگیری این چند تن، سازمان بازرسی کل کشور و اداره اطلاعات با یک دیگر همکاری کردند ومقامات قضایی نیز احکام لازم را صادر کرده اند ولی به تحقیقات بیشتر نیاز دارد و دارد کار بیشتر می شود انشاء الله پرونده برای رسیدگی تکمیل شود.

پور محمدی اذعان کرد: متاسفانه چند تا بی انضباطی و عدم رعایت مقررات و سو استفاده در این پرونده ها مطرح و در حال رسیدگی است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر