کد خبر: 57990 A

استاندار گیلان:

بهار و نوروز بهانه ای است برای اینکه بیاندیشیم راهی که ساخته ایم چه وسعتی دارد،چه بوده است و راهی که طی خواهیم کرد چه اندازه وسعت دارد و چه خواهد بود

ایلنا- رشت: استاندار گیلان در پیام نوروزی در آستانه حلول سال 1392، با تبریك فرا رسیدن عید سعید نوروز به رهبر معظم انقلاب، ملت بزرگ ایران وگیلانیان عزیز وخانواده معظم شهدا وایثارگران سال گذشته را سالی پرفراز و نشیب و همراه با موفقیتها دانست و گفت: بهار و نوروز بهانه ای است برای اینکه بیاندیشیم راهی که ساخته ایم چه وسعتی دارد،چه بوده است و راهی که طی خواهیم کرد چه اندازه وسعت دارد و چه خواهد بود.

به گزارش ایلنا از رشت،متن کامل پیام  کیهان هاشم نیا به شرح ذیل است:

بسم ا... الرحمن الرحیم
یا مقلب القلوب و الابصار، یا مدبرالیل و النهار،یا محول الحول و الاحوال،حول حالنا الی احسن الحال


سال نو،نوروز و بهار را به همه ی گیلانیان عزیز مردم شریف و زحمت کش استان تبریک عرض می کنم. به ویژه محضر مقام معظم رهبری، خانواده ی معظم شهداء و ایثارگران و همه ی کسانی که زحمت کشیدند تا انقلاب برپا شود و برپا بماند.


یکسال از عمر ما گذشت و یک فرصت دیگری،بهار دیگری،نوروز دیگری و عمر دیگری بر ما نائل شد. این فرصت،فرصتی است برای اغتنام از زندگی مان، گذشته مان و بهره از حال وآینده مان؛فرصتی است برای مقایسه ی روز ها، ماه ها و سالهای گذشته با امیدی که بر آینده داریم. ی

کسال از عمرمان گذشت و برای مقایسه و تثبیت موفقیت های گذشته مان وترسیم موفقیت های جدید فرصت مغتنمی بوجود آمده است.


بهار و نوروز بهانه ای است برای اینکه بیاندیشیم راهی که ساخته ایم چه وسعتی دارد،چه بوده است و راهی که طی خواهیم کرد چه اندازه وسعت دارد و چه خواهد بود.


بهار و نوروز فرصتی است برای اینکه لذت موفقیت هایمان و آرزوهای حاصل از آن را حس کنیم،فرصتی است برای اینکه لذت آرزوهای در دل مان را طلب کنیم،یادی از همه ی گذشتگانمان همه ی درگذشتگان ما،همه ی محبوبان دلمان،شهدای ما،امام شهدای ما،فرصتی است که قدر نعمت و وجود رهبرمان همه ی یاران، و کسانی که در کنار ما بودند وهستند را بدانیم پدرمان،مادرمان،برادران و خواهران مان،همسر و همسایه مان.


ان شاءا... سال خوبی داشته باشیم و به امید ظهور امام عصر (عج) در سال جدید
والسلام علیکم و رحمت ا... برکاته

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر